Śmieją się z kryzysu wieku średniego w „Cuarentones”


wchodzi na duży ekran ramię w ramię z Adalem Ramonesem w tej romantycznej komedii 


Już 10 marca w kinach w Meksyku pojawi się ” (Corazón Films, ), w reżyserii Pietro Loprieno, z występami Ericka Elíasa, Adala Ramonesa i Gaby Espino. W tym filmie fabularnym, komedii romantycznej, która stara się pozytywnie wpłynąć na publiczność, kryzys wieku średniego dotyka szefa kuchni, którego małżeństwo się rozpada więc musi odbyć podróż, podczas której jego życie przybierze nieoczekiwany obrót.

Elías, „szczęśliwy, że wchodzi do kin” i podekscytowany projektem, ujawnia w jednym z wywiadów, że „wysłali mu scenariusz i naprawdę podobało mi się podejście reżysera i scenarzysty, Pietro Loprieno, z siedzibą w Meksyku i połączenie Ramonesa z Gaby Espino i wszystkim, co można było zrobić, motywy gotowania i rodziny, które zostały poruszone w historii, wszystko to sprawiło, że chciałem się zaangażować i myślę, że wynik jest bardzo dobry”.

Dla każdego widza

Mówi także: „podejrzewam, że publiczność chce się bawić. Ale ta historia również nie kończy się jako konwencjonalna , myślę, że ma tematy, które idą dalej, takie jak miłość między przyjaciółmi, prawdziwa przyjaźń, z serca, w obliczu kryzysu wieku średniego. „– wskazuje Elías –” Tak więc, nie psując fabuły, tematy te są problemami, z którymi każdy widz może się utożsamić. Są to kryzysy, które mogą przydarzyć się w każdym związku, a w kontekście pandemii staraj się stawić czoła życiu i dostrzec jasną stronę rzeczy, próbując wyprzedzić sytuację dzięki wsparciu tych, którzy są po twojej stronie, przyjaciół, kochanka czy rodziny”.

Współpraca z Adalem Ramonesem

Zdjęcia z Adalem Ramonesem, jak podkreśla Elías, było bardzo ważnym elementem „podjęcia decyzji o zrobieniu filmu. To cała mieszanka, ale z Adal, odkąd rozmawialiśmy po raz pierwszy, mieliśmy bardzo dobre wibracje ponieważ każdy z nas jasno określa swoją rolę, myślę, że między nami była bardzo dobra dynamika pracy”.

Sprawdź także  „Encanto” nominowane do Oscara

Jak wyjaśnia , „To sprawiło, że filmowanie było bardzo przyjemne. Mam problem z napadami śmiechu, a wraz z nim nie mogę się powstrzymać, były sceny, w których nie mogliśmy przestać się śmiać. Poza tym jako zawodowiec jest kimś godnym podziwu i uważam, że była to dla mnie bardzo dobra szkoła obserwowanie jego pracy”.

O czym jest ten film?

„César” () jest odnoszącym sukcesy szefem kuchni, właścicielem restauracji wraz ze swoim wspaniałym przyjacielem „Paolo” (). Żonaty z „Amelią” (Ximena González-Rubio), ma dziesięcioletniego syna o imieniu „Enrique”. Tuż przed czterdziestymi urodzinami nagle odkrywa, że ​​żona od dawna ukrywała przed nim coś ważnego. Przygnębiony i pokonany czuje, że jego świat się rozpada. W tym kryzysie musi udać się do Cancun, aby wziąć udział w konkursie na najlepsze małe restauracje w Meksyku. 


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź