RBD może wkrótce wyruszyć w światową trasę koncertową


Mama Christophera Uckermanna ujawniła, że ​​trasa jest bliżej niż kiedykolwiek


Prawie 20 lat po premierze Rebelde i , w skład którego wchodzili Anahí, , , Christian Chávez, María i Alfonso Herrera, nadal są jedną z grup, która naznaczyła serca ludzi w każdym wieku. A dzięki koncertowi online „Ser o Parecer” wyprodukowanemu w 2020 roku, fani mieli trochę wiary, że w końcu może się odbyć światowa trasa, ponieważ po zakończeniu wspomnianej transmisji ukazał się nowy singiel zatytułowany Siempre He Estan Aqui. Dlatego fani meksykańskiej grupy nie mogli nie pokazać swoich emocji i zaczęli spekulować na temat nowego albumu. Wygląda jednak na to, że modlitwy fanów zostały wysłuchane i wkrótce może się odbyć światowa .


RBD. Według mamy Christophera Uckermanna RBD może wkrótce wyruszyć w światową trasę koncertową. / Zdjęcie: google

RBD może wkrótce wyruszyć w światową trasę koncertową

Plotki zaczęły się, ponieważ matka Christophera von UckermannaAlexandra von Uckermann, ujawniła za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że powrót RBD jest bliższy niż kiedykolwiek i że wkrótce powrócą na scenę.

„Do wszystkich fanów RBD! Mam szósty zmysł i chyba się nie mylę, wszystko będzie dobrze! Do zobaczenia wkrótce!” Udostępniła na swoim koncie na Twitterze.Należy zauważyć, że po koncercie internetowym czwórka uczestniczących w nim członków, Anahí, ,  i Christian Chávez, ujawnili, że bardzo chcieliby wrócić, aby zaoferować serię koncertów twarzą w twarz, które miałyby się odbyć w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Hiszpanii i oczywiście w Meksyku. Należy zauważyć, że na tych koncertach aktor Alfonso Herrera nie byłby obecny (skupia się na karierze aktorskiej), a ze swojej strony  María jest chętna na trasę, ale nie wiadomo czy wystąpiłaby na wszystkich pokazach, ponieważ teraz koncentruje się na swojej roli matki.


Google

Z drugiej strony, wirtualne show „Ser o Parecer odbyło się 26 grudnia 2020 r., po 12 latach nieobecności, dzięki czemu udało im się pozycjonować jako najlepiej sprzedające się wydarzenie streamingowe na rynku latynoskim tego roku i co po raz kolejny pokazało, że publiczność nadal ich kocha i będzie czekać na nich tak długo, aż znów ich zobaczą na scenie.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź