Pojawił się Franco! Telemundo wyemitowało we wtorek pierwszą scenę Michela Browna w 'Pasión de gavilanes 2′


Odcinek 21 „” stał się ulubionym publiczności po pierwszym występie Franco Reyesa z Sarą Elizondo


Jednym z najbardziej oczekiwanych powrotów jest powrót Michela Browna jako najmłodszego z braci

Chociaż miejsce pobytu tej postaci wciąż pozostaje tajemnicą, wyemitowało niepublikowaną scenę jako retrospekcję z Franco. 

W rozdziale 21 Sarita ze łzami w oczach przypomniała sobie romantyczną chwilę ze swoim ukochanym, kontemplując przyrodę wokół swojej hacjendy. W sekwencji pojawiają się w pokoju, rozmawiając między śmiechem a wieloma psotami na temat swoich dzieci. 

Później Elizondo daje mu do zrozumienia, że ​​jest dla niej „idealnym mężczyzną”, na co pyta, czy to konkurencja, aby zobaczyć, kto kocha bardziej. 

Zgodnie z oczekiwaniami obraz ten wywołał reakcję tysięcy fanów na portalach społecznościowych.

Pamiętajmy, że postać Michela Browna nie została w tej chwili w pełni zintegrowana z fabułą.

W poprzednich tygodniach w wywiadzie dla People en Espanol  ogłosiła, że ​​Franco pewnego dnia wyszedł z domu i już nie wrócił. 

„Kiedy mówię wdowieństwo, to nie dlatego, że postać Franco umiera, ale to wdowieństwo duszy, ponieważ odszedł i nie wrócił, dosłownie tak było. Więc w sercu Sary jest tak: Co się tu stało? Czy mnie porzucił? Czy uciekł z kimś innym? Czy go zabili? Innymi słowy, ona nic nie wie” – wyjaśniła.Chociaż nie potwierdzono jeszcze, w którym rozdziale powróci Franco, postać zaczęła być stopniowo widziana w historii w scenach retrospekcji, takich jak ta, którą wyemitowano, więc intuicyjnie niewiele zostało do zobaczenia go z powrotem w akcji.

„Rozmawiałem o tym z Mario (Cimarro) i Gato (Juan Alfonso Baptista). Powiedziałem im, po nagraniu bardzo pięknej sceny, że byłoby mi bardzo przykro, że przegapiłem okazję ponownego spotkania po 18 latach” – powiedział Michel kilka miesięcy temu w wywiadzie dla People en Español.

Udostępnij
Sprawdź także  Sebastián Yatra: Wszystko, co musisz wiedzieć o serialu piosenkarza

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź