Piąty sezon Elite ma już datę premiery na Netflix. Wcześniej niż oczekiwano


Udana hiszpańska powróci na i potwierdzono, kiedy pojawią się nowe odcinki


Hiszpańskie seriale stały się fenomenem na . Jednym z hitów na platformie streamingowej jest  / , stworzona przez Carlosa Montero i Darío Madronę.

Wydana w 2018 roku produkcja skupia się na grupie nastolatków uczęszczających do prestiżowej szkoły Las Encinas, którzy będą musieli zmierzyć się z typowymi dramatami młodzieńczymi, a także innymi ciemniejszymi aspektami, które będą wiązać się ze zmianami w instytucji, po przybyciu nowych uczniów, tajemniczym morderstwie i przez policyjne śledztwo.


SZYKUJE PREMIERĘ SWOJEGO SEZONU 5

Każdy z nowych sezonów Elite skupi się na każdym z tych aspektów, ponieważ wprowadza nowe postacie i usuwa inne. Pierwszy sezon miał kilka znajomych twarzy dla fanów hiszpańskich serii, tj. Danna PaolaMaría PedrazaJaime Lorente i Miguel Herrán.

Teraz przygotowuje się do premiery piątego sezonu, a Netflix właśnie potwierdził datę premiery. Poprzez swoje sieci społecznościowe gigant streamingowy ujawnił, że nowe odcinki Elite pojawią się 8 kwietnia.O ile wiadomo, sezon 5 poruszy konsekwencje końca poprzedniej odsłony. Nie wolno nam zapominać, że czwarty sezon zakończył się zabójstwem Armando z rąk Guzmána. A także ukazano rewelacje rodziny Blanco, a także mamy wyznanie Philippe. Jednak na chwilę obecną nie potwierdzono dalszych szczegółów nowej fabuły. 

Podobnie, mamy nowe osoby w składzie obsady. Z jednej strony Valentina Zenere (Telefonistki, Soy Luna), która zagra Sofíę, nową uczennicę z Las Encinas. Z drugiej André Lamoglia (Juacas), który zagra Gonzalo. Adam Nourou, zdobywca nagrody Goya dla najlepszego nowego aktora dla Adú, również dołącza do ekipy. 

Nie należy zapominać, że Elite została już odnowiona na szósty sezon, więc jest prawdopodobne, że nowe odcinki wprowadzą dużą liczbę nowych postaci. Prawda jest taka, że ​​wszystko jest gotowe na nadejście nowego sezonu, w którym oprócz zwiastuna przedstawiono też nowe zdjęcia. 


Udostępnij

Zostaw odpowiedź