Najlepsi złoczyńcy w meksykańskich telenowelach


Te antagonistyczne postacie wyróżniały się na ekranie


Bohaterowie telenoweli inspirują opowieściami o miłości i dobroci, ale bez wątpienia fundamentalną częścią fabuły są również postacie antagonistyczne. Robią wszystko, co możliwe, aby zepsuć życie innym i są zdolne do wszystkiego, aby zrealizować swoje złe plany.

Na ekranie Meksykańskich produkcji jest wiele takich ról, które wciąż pamietamy:

Catalina Creel

Czarny charakter „Cuna de Lobos” zagrała María Rubio. Kobieta była tak bezwzględna do tego stopnia, że ​​popełniła kilka morderstw, aby zatrzymać pieniądze i zakończyć małżeństwo „Leonory”, Dianą Bracho w roli głównej. Motto jej złowrogiej postaci zawsze brzmiało: „Najpierw kasta”.


Soraya Montenegro

Była jedną z najbardziej kultowych postaci w karierze  Itatí Cantoral. Złoczyńca telenoweli María, la del barrio / Maria z przedmieścia, osiągnęła taką akceptację opinii publicznej, że wiele jej fraz stało się częścią meksykańskiej kultury, na przykład „¡Maldita lisiada¡ / Cholerna kaleka”, wyrażenia, którego użyła w jednej z najbardziej zapamiętanych scen z udziałem młodej paralityczki granej przez Yulianę Peniche.

Ta postać ma nową wersję w ’u Los ricos también lloran, granej teraz przez Fabiolę Guajardo, która ma za zadanie powtórzyć tę kultową postać. „Tak, tak, krzyczę »cholerna kaleka« nie raz, ale kilka razy, ale jest ogromna niespodzianka, że ​​pokochają to i bardzo im się to spodoba” – powiedziała .


Ignacio Aguirre

Sergio Goiry dał życie złoczyńcy „Ignacio Aguirre”, człowiekowi, który jest gotów zrobić wszystko, aby zrealizować swoje ambicje i zniszczyć miłość wiodącej pary, Claudii Ramírez i Luisa José Santandera, w telenoweli „Te sigo amando”.

Chociaż wyznał, że nigdy nie chciał być złoczyńcą w tej historii, wyróżniał się jako zły właściciel ziemski, który ma obsesję na punkcie głównej bohaterki, Yulissy. Charakteryzował go jako zapalonego, brutalnego i manipulującego mężczyznę, zdolnego do zaproponowania małżeństwa w zamian za pieniądze.

Sprawdź także  Jerónimo Cantillo, „inny” Reyes: „Muzyka łączy mnie głęboko z Andrésem, ponieważ jestem również muzykiem”

Doktor Malaver

Złą postać zagrał Salvador Pineda w zapamiętanej telenoweli „Esmeralda”. Złoczyńca faktycznie służył jako miejski lekarz i udawał, że pomaga innym, ale ukrywał swoje prawdziwe intencje. Miał obsesję na punkcie Esmeraldy, którą uratował przed szalejącym pożarem, który pozostawił ślady na jego twarzy. „Tylko ja mam prawo do jej życia… zmieniła mnie w potwora, w odrażającą istotę, która musi żyć w cieniu.”


Federico Rivero

Ta postać przykuła uwagę publiczności w telenoweli. Doceniono występ Césara Évory. Bohaterami byli Aracely Arámbula, Fernando Colunga i . Dla Cesara była to jedna z najwybitniejszych ról antagonistycznych w karierze kubańczyka, ponieważ charakteryzował się bezwzględnością, zdolnością do wykorzystywania własnej pasierbicy, na punkcie której miał obsesję.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź