Dale gas: meksykańska seria, którą wszyscy porównują do „Szybkich i wściekłych”


, i są częścią obsady filmu, którego premiera odbędzie się 16 marca na platformie


Adrenaline jest bohaterką nowego meksykańskiego serialu „” , który ma wkrótce premierę na platformie streamingowej . Występują w nim , i , ten ostatni w postaci kierowcy wyścigowego „Kike Guerrero”.

Niektórzy porównują tę produkcję do słynnej hollywoodzkiej sagi o nielegalnych wyścigach samochodów ulicznych „Szybcy i wściekli” z Vinem Dieselem, Dwaynem Johnsonem i nieżyjącym już Paulem Walkerem. W wersji meksykańskiej wyróżnione są również pojazdy oraz wyścigi.

„Przybyliśmy tutaj, uciekając z Monterrey. A teraz policja mówi, że zabiliśmy 'bato'(?), bo ten bato był synem biznesmena, tak surowego polityka… ledwo uciekliśmy” – mówi postać Kike Guerrero, która w końcu odkryje, że śmierć jego rodzice nie byli takim przypadkiem, jak sądzono.W sumie powstało dziesięć rozdziałów, które będą śledzić historię Kike'a, mechanika i kierowcy, który ucieka z Monterrey po oskarżeniu go o udział w morderstwie. Większość akcji będzie rozgrywała się w dzielnicy Torque w Mexico City, miejscu znanym z tego, że jest stolicą sprzedaży kradzionych części i warsztatów samochodowych.

To tutaj, oprócz angażowania się w kradzieże samochodów, będzie musiał starać się przeżyć, a także szukać prawdy o śmierci swoich rodziców. Jednak spróbuje także wygrać „La Gorda”, wyścig, który wydaje się być kością niezgody wśród kierowców z kraju.

To jedna z najbardziej oczekiwanych premier na Netflix w 2022 roku, gdzie wyróżniało się kilka meksykańskich produkcji, w tym druga część „Oscuro Deseo / Mroczne pożądanie”, remake „Rebelde / Zbuntowani” i film „Todo va a estar bien / Będzie dobrze”.Benny Emmanuel, gwiazda serialu „”, wyraził swoje aspiracje, by wyróżnić się również w Hollywood, sławną postacią, taką jak Spider-Man. Młody aktor brał udział w ważnych produkcjach, takich jak „Chicuarotes” wyprodukowane przez słynnego Gaela Garcíę Bernala. Utalentowany młody człowiek zaczął grać w wieku 7 lat, debiutując w serialu komediowym „Vecinos”.

Po udziale w projekcie 'Como dice el dicho' zagrał ważne role w filmach takich jak „Dias de Gracia”, „Amar no es Quiero” i „Mexican Gangsters”. Dzięki filmowi „Chicuarotes” jego kariera aktorska wzrosła, a projekt miał swoją premierę poza konkursem na 72. edycji prestiżowego festiwalu filmowego w Cannes w 2019 roku. Emmanuel zdobył nagrodę Ariel, uważaną za meksykańskiego Oscara, za rolę w filmie Carlos Carrera, “De la infancia”.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź