Daddy Yankee: 5 ciekawostek piosenkarza, których nie znałeś


Portorykański wykonawca zapowiedział odejście z muzyki po 32 latach kariery artystycznej


Za pośrednictwem swojej strony internetowej i sieci społecznościowych Daddy Yankee przekazał jedno z najtrudniejszych przesłań dla artysty. „Król Reggaetonu” – jak jest też nazywany – ogłosił, że będzie to ostatni rok jego działalności w świecie muzycznym.

Z dużą nostalgią w głosie 45-letni ujawnił drobne szczegóły swojej najnowszej produkcji płytowej zatytułowanej „Legend Daddy”, która ukaże się w najbliższy czwartek, 24 marca 2022 .

„Formalnie dzisiaj ogłaszam odejście od muzyki, dając wam moją najlepszą produkcję i najlepszą trasę koncertową, i zamierzam pożegnać się celebrując te 32 lata doświadczenia z tym przedmiotem kolekcjonerskim…”, powiedział wokalista.W trzyminutowym wideo wykonawca „Gasoliny” zapewniał, że jego nowy album będzie zawierał wszystkie style, które go zdefiniowały. „To walka, imprezowanie, wojna, romans” – powiedział.

Z drugiej strony dał do zrozumienia swoim fanom, że przez cały 2022 rok zaprezentuje “La última vuelta / Ostatni ”, trasę, która będzie oznaczać zamknięcie ponad trzech dekad historii na muzycznej arenie.W środku nostalgii, jaką wywołało ogłoszenie jego przejścia na emeryturę, opowiadamy Wam pięć ciekawostek związanych z legendą reggaetonu:


1. Ramón Luis Ayala Rodríguez – bo tak naprawdę się nazywa – zanim został piosenkarzem, marzył o byciu baseballistą. Jednak jego marzenie zostało zniszczone, gdy ł problemy z biodrem, które umieściły go w łóżku na dwa miesiące i nadal uniemożliwia mu taniec.


2. jest założycielem „Daddy’s House”, kuchni non-profit znajdującej się w Portoryko, która dostarcza jedzenie dla ponad 100 dzieci dziennie.


3. Wykonawca „Rompe” jest miłośnikiem zwierząt, ale przede wszystkim koni. Ma nawet kilka w swojej hacjendzie zwanej „El Cartel”.

Sprawdź także  Bad Bunny jest najczęściej słuchanym artystą na wszystkich platformach muzycznych

4. W wieku 17 lat Daddy Yankee poślubił Mireddys González, swoją obecną żonę i matkę jego trojga dzieci: Yamilet, Jeremy i Jesaeelys Ayala González. Po ponad 25 latach małżeństwa stali się jedną z najbardziej podziwianych par w branży muzycznej.


5. Dzięki swojemu sukcesowi piosenkarzowi udało się nabyć pewne luksusy, takie jak 10-kilowy złoty łańcuszek, który jest uważany za największy na świecie i który pokazał w teledyskach do „King Daddy” (2013) .

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź