Álex Pina, twórca „La Casa de Papel”, zapowiada nowy serial dla Netflix


Twórca rozwija swoje twórcze powiązanie z i już pracuje nad nową serią o luksusowych podziemnych schronach


9 października 2021 r. hiszpańska gazeta opublikowała o proliferacji bunkrów po pandemii, co zapoczątkowało nową serię: „Niektóre z nowo budowanych schronów były luksusowymi domami w podziemiach. Do 15 pięter w dół, z ekskluzywnymi usługami, takimi jak , basen, spa, siłownia i ogrody komunalne. Z wodą i jedzeniem, aby przetrwać ponad pięć lat. Społeczność podziemna na 75 osób. A potem pomyśleliśmy o tym, jak wyglądałoby tam życie. Relacje towarzyskie, rodzinne, romantyczne, w podziemnym schronie, do którego pospieszyli i uciekli”- mówi .

Człowiek z serii

jest twórcą takich tytułów, jak  czy , czyli jednych z najczęściej oglądanych seriali na Netflix, a w 2023 roku będzie prezentował także spin-off postaci Berlina.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością dalszego towarzyszenia Álexowi Pinie i jego zespołowi. Pina jest punktem odniesienia dla serii, innowacyjności i kreatywności, która zainspirowała fanów i twórców na całym świecie. Po wspaniałej przygodzie, jaką była , cieszymy się, że nadal możemy być jego domem, Vancouver i wszystkimi przyszłymi historiami.”- dodaje Diego Ávalos, wiceprezes ds. treści Netflix w Hiszpanii i Portugalii .

„Nowa umowa z Netflix jest potwierdzeniem owocnych lat, w których wyprodukowaliśmy siedem ów trzech różnych seriali (La Casa de Papel, White Lines i ). Projekty były ryzykowne, różne i pisane z całkowitą swobodą. Ale dodatkowo ten nowy etap jest przedłużeniem zaufania, które zrównuje nas z najważniejszymi twórcami współczesnej fikcji i wygładza różnice, które istniały do ​​niedawna między Ameryką Północną a resztą świata ”- mówi Álex Pina.

Udostępnij
Sprawdź także  Jacky Bracamontes powraca do Telemundo

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź