15 muzycznych współprac latynoskich kobiet przed Dniem Kobiet


Posłuchaj tych wspaniałych utworów , Natti Natashy, i innych


Nie ma nic piękniejszego niż widok kobiet z branży muzycznej, które łączą siły i wspierają się nawzajem. Wiele kobiet z latynoskiego kręgu skorzystało z trendu współpracy, aby pokazać swoją jedność i przekazać kobietom na całym świecie przesłanie o wzmocnieniu i miłości własnej.

Już za kilka dni . Przed wami niesamowite współprace:

Sprawdź je poniżej:

i

Pierwsza w historii kolaboracja G (Becky G i Karol G) – wyprodukowana przez Ovy on the Drums – szybko zmienia się w skoczny, szybki hymn o wzmocnieniu, które następuje po porzuceniu toksycznego związku.


i Maria Becerra

Reyes i Becerra połączyły siły w galaktycznym reggaetonowym bange „Marte” z drugiego albumu Reyes Mal de Amores , który jest przyjaznym przypomnieniem, że kobiety nigdy nie powinny tolerować toksyczności.


, Farina, Cazzu i La Duraca

„Czuję, że konieczne jest położenie kresu piętnu, że dziewczyny nie współpracują, ponieważ konkurują i rywalizują”, powiedziała Natti dla Billboard „Sprawiliśmy, że tak się stało i musimy utrzymać ruch kobiet na szczycie”.


Flor de Rap i Denise Rosenthal

Utwór Flor de Rap i Denise Rosenthal „Bailalo Mujer” to taneczny pop-miejski utwór o podnoszeniu się, wspieraniu i kibicowaniu sobie nawzajem. „W naszej filozofii wszyscy jesteśmy równi / I z szacunkiem budujemy rzeczywistość / Nie wierzymy w monarchie, dlatego wszystkie jesteśmy tu królowymi” – śpiewa Rosenthal.


Paopao, La Gabi, Villano Antillano, Aria Vega, Cami Da Baby

Rich Music zgromadziło pięć dobrze zapowiadających się latynoskich artystek tworzących „hebillę”, zmysłowy, hipnotyzujący . Na torze odkrywamy niezaprzeczalny talent Paopao, La Gabi, Villano Antillano, Arii Vega i Cami Da Baby. Utwór jest częścią nadchodzącej EP-ki hembrismo.


Lali i Cazzu

„Od tekstu do estetyki teledysku „Ladron” wysyła jasny komunikat, że kobiety mają w sobie męską i kobiecą siłę” – Lali powiedziała wcześniej o swojej popowo-miejskiej współpracy z Cazzu Billbordowi.

Sprawdź także  Soltero con hijas: obsada i postacie telenoweli Televisa i Univision

Becky G i Natti Natasza

Becky i Natti przejęły stery i bez skrupułów śpiewały o seksie, ziołach i łupach, wysyłając wiadomość, że kobiety mogą rozmawiać na te tematy.


Lali i Thalia

„Lindo Pero Bruto”, co w skrócie oznacza „słodki, ale głupi”.


Fanny Lu, Paty Cantu i Melanie Pfirrman

Łącząc rytmy miejskie, vallenato, cumbia i pop, dwujęzyczny „En Mis Tacones” przekazuje przesłanie, że kobiety są między innymi pracowite i niezależne. „To zaproszenie do postawienia się w sytuacji kogoś innego, zwłaszcza mężczyzny w miejscu kobiet” – powiedziała Fanny.


Amandititita i Sandra Echeverría

Amandititita i Sandra Echeverria z BFF połączyły siły w „De Mejores Corazones Me Han Corrido” o „kobiecie, która nie pozwala się pokonać nieudanemu związkowi”, jak mówi Amandititita.


, Ely Quintero i Helen Ochoa

Jeśli chodzi o współpracę, Chiquis wyjaśnia, co to właściwie znaczy być takim wolnym duchem. „To ktoś, kto niekoniecznie łamie zasady, ale trochę je nagina”, powiedziała Chiquis. „Po prostu lubimy imprezować i cieszyć się życiem”.


Gloria Trevi i Alejandra Guzman  

W ramach swojej pierwszej wspólnej trasy Versus Tour, rockowe diwy lat 90. Gloria Trevi i Alejandra Guzman przedstawiły „Mas Buena”, piosenkę o kobiecie, której życie poprawiło się dopiero po zakończeniu jej związku.


Aitana, Ana Guerra, Greeicy & Tini

Ponieważ dwie to za mało, Aitana i Ana Guerra zwerbowały Tini i Greeicy, aby dodać więcej dziewczęcej mocy do ich współpracy „Lo Malo”.  opowiada o kobiecie, która nie zadowala się złym chłopcem.


Pandora i Natalia Jimenez

Hiszpańska gwiazda muzyki pop Natalia Jimenez połączyła siły z meksykańską grupą Pandora z lat 80., aby wypuścić nową wersję swojego przeboju „Me Muero”. Ich to elegancka fuzja obu pokoleń.


Leslie Grace & Farina

Leslie Grace i Farina wysyłają specjalną wiadomość wszystkim tym chłopakom, którzy myślą, że mogą bawić się uczuciami więcej niż jednej dziewczyny naraz.

Sprawdź także  Daniela Spalla tworzy własną wersję „Veneno” od Zoé

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź