To są wymuszone zmiany remake’u 'Los ricos también lloran’


” to wielki projekt Televisy i Las Estrellas na ten rok


 „” to jedno z wydarzeń chwili i, podobnie jak w przypadku Café con aroma de mujer, jego fani nalegają na szukanie porównań między wersjami z przeszłości a dzisiejszymi. Przy tej okazji opowiemy Ci, jakie są niektóre z najbardziej wyjątkowych zmian.

Los ricos también lloran: 3 zmiany między wersją oryginalną a remake’iem

1.

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać oczywiste, skoro między pierwotną wersją Los ricos también lloran a remake’iem jest ponad 40 lat różnicy to logiczne jest, że aktorzy tamtych czasów nie mogli grać tych samych postaci.

Może się jednak zdarzyć, że niektóre gwiazdy swoich czasów powrócą przez inne postacie jako hołd i odniesienie tylko dla koneserów.

Choć remake miał swoją premierę kilka dni temu i ta możliwość jest jeszcze możliwa do wykonania, to istnieją pewne nieobecności, które są już definitywne, w tym Rogelio Guerra, bohater serii wydanej w 1979 roku, który w 2018 roku.2. Dzisiejsza rzeczywistość

Chociaż główny wątek pozostaje nienaruszony, nie można zaprzeczyć, że dzisiejszy świat nie jest taki sam jak 40 lat temu, kiedy pierwotna wersja Los ricos también lloran podbiła lokalne ekrany, a także wiele krajów na całym świecie.

Trzeba powiedzieć, że mówiła o tym sama  (odpowiedzialna za dawanie życia Marianie Villarreal). W jednym z wywiadów 32-letnia wskazała, że ​​stara się być „świeżą Marianą” i nadać swojej postaci przynależność do dzisiejszej rzeczywistości.

Wskazówkami na ten temat podzielił się również Carlos Bardasano, producent obecnej wersji. Dla niego jednym z największych wyzwań produkcji było uwiarygodnienie jej, a do tego trzeba było podejść do niej w taki sposób, aby zwrócić uwagę na bieżące problemy.

Sprawdź także  Tommy Torres prezentuje swój singiel „Mi Secreto” do telenoweli Televisy

Według ich słów, w przeciwieństwie do oryginalnej wersji, ta przeróbka poświęca więcej miejsca światu korporacji, a także problemom społecznym typowym dla sektora pochodzenia Mariany Villarreal.

3. Muzyczna kurtyna

Jednym z elementów, który zwykle sprawia, że ​​ odnosi sukces, przechodzi przez muzyczną kurtynę, a co jeśli fani pierwszego wydania Los ricos también lloran, doskonale pamiętają wersety z Aprendi a Llorar, które śpiewa Verónica i nie zechcą nowego utworu?.

Tym razem odpowiedzialnymi za kształtowanie pieśni telenoweli („Me reviviste„) są  i Christian Castro, syn La Vero. Po przeczytaniu tego wszystkiego, co myślisz o tych zmianach, które zachodzą w remake’u  Los ricos también lloran?

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź