Tak wygląda Iván Sánchez jako Pablo Silva w „La Mujer de Mi Vida” Telemundo


Angélica Celaya i prowadzą obsadę nowej telenoweli w towarzystwie Catherine Siachoque i Mauricio Islasa


Po czterech miesiącach intensywnego nagrywania z udziałem Angéliki Celaya i Ivána Sáncheza „” jest wreszcie gotowa do premiery.

Jednym z tych, którzy generują najwięcej komentarzy, jest przystojny hiszpański aktor i model, który będzie miał wyzwanie zagrania dwóch postaci: najpierw jako Ricardo Orible, a następnie jako Pablo Silva.

I chodzi o to, że Ricardo nie jest typowym łamaczem serc lub czarującym księciem, jak wyobraża sobie wiele kobiet, jest fizycznie nieatrakcyjny, ale odnosi sukcesy w biznesie.

Jego miłości do rodziny nie da się ukryć, do tego stopnia, że ​​uważają go za idealnego męża, nie wiedząc, że jego życie przybierze nieoczekiwany obrót, gdy zdradzi go jego najlepszy przyjaciel, Emilio, a nawet spróbuje go zamordować, aby wszystko przejąć.

Ricardo zostanie uznany za zmarłego, co da mu możliwość powrotu 15 lat później i podstawy do rozpoczęcia zemsty.Do tej postaci Iván przygotował się bardzo dobrze i wygląda świetnie, świeżo.

Jego bardzo rozczochrane, ale zawsze tak atrakcyjne włosy idealnie komponują się ze zrelaksowanym wyglądem mężczyzny, który potrzebuje jedynie koszulki i lekkich spodni.W ten sposób Pablo Silva wkracza w życie wszystkich, zostawiając za sobą obcisłe garnitury i przyjmując bardziej zrelaksowaną pozycję, która pomoże mu ponownie wkroczyć w życie nas wszystkich.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź