Super Bowl 2022: Salma Hayek pojawi się w głównej reklamie


ogłosiła niespodziankę za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, gdzie wspomina, że ​​jest bardzo podekscytowana 


Nie ma wątpliwości, że  nadal odnosi sukcesy zawodowe, a 2021 rok był jednym z jej najlepszych jako hollywoodzkiej aktorki, ponieważ brała udział w dwóch superprodukcjach: „Eternals” i „House of Gucci” , co przyczyniło się do ugruntowania jej miejsca jako jednej z najbardziej utytułowanych Meksykanek na świecie.

Teraz nie zawahała się ogłosić, że rok 2022 zaczyna się dla niej równie dobrze, choć nie z powodu jej pracy aktorskiej, ale dlatego, że została wybrana jako wizerunek międzynarodowej marki samochodowej.

Udostępniła to na swoim koncie na Instagramie i przedstawiła zdjęcie z kampanii reklamowej, w której widziana jest wcielając się w rolę „Hery” , greckiej bogini, która była żoną i siostrą Zeusa w olimpijskim panteonie klasycznej mitologii greckiej.

„Jestem bardzo podekscytowana, że ​​moja pierwsza  BMW USA dotyczy ich pierwszego elektrycznego iXa” – napisała Salma Hayek w opisie przesłanego przez siebie zdjęcia, na którym jest ubrana we wszystkie elementy prawdziwej greckiej bogini.


Salma Hayek zaprasza swoich fanów do oglądania

Jednak jedną z najbardziej uderzających rzeczy w tej reklamie jest to, że zaprosiła swoje miliony obserwujących do obejrzenia jej 13 lutego 2022 roku, ponieważ ten nowy samochód zostanie zaprezentowany na kolejnej edycji Super Bowl, konfrontacji Cincinnati Bengals z Los Angeles Rams z NFL.

Według informacji opublikowanych przez „ESPN Digital”, Super Bowl to jedno z najważniejszych wydarzeń w Stanach Zjednoczonych, dlatego reprezentuje szczyt reklamy, gdzie każda sekunda jest warta setki dollarów.

Oprócz Salmy Hayek samochód prezentują także: Arnold Schwarzenegger, który będzie Zeusem , ojcem wszystkich bogów, oraz Ralf Moeller, który zagra Posejdona, boga mórz.

Sprawdź także  Aktorka telenoweli 'La desalmada' w kwarantannie po zarażeniu Covid-19. Znaki zapytania przy produkcji!

To już drugi raz, kiedy Salma Hayek zagra mitologiczną boginię, ponieważ w „Eternals”, filmie o superbohaterach, w którym zagrała dla Marvela, zagrała Ajak.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź