Spektakularna! Tak wygląda Angélica Aragón jako „Dalia” w bioserialu „El último rey”


powraca na ekrany, by zagrać dziennikarkę w bioserialu TelevisaUnivision „


Po udziale w „A corazón abierta” w 2011 roku, pierwsza aktorka była do tej pory nieobecna w telewizji. 

Niedawno potwierdzono jego rolę w „” , bioserialu opartym na życiu i karierze

W tej produkcji, której premiera zaplanowana jest na 14 marca, gra dziennikarkę Dalię Muñoz.

Według artystki, jej postać będzie tą, która będzie opowiadać i prowadzić widzów przez całą fabułę.

„Jestem bardzo ważną reporterką. Moją postacią jest Muñoz, celem tej dziennikarki jest oddanie hołdu tej postaci w życiu poprzez wywiad”, ogłosiła niedawno przed kamerami programu De primera mano

Artystka wspomniała również, że jej powrót na mały ekran jest zasługą jej wspaniałego przyjaciela i producenta Juana Osorio. 

„Wróciłam na zaproszenie Juana Osorio, który jest moim drogim przyjacielem od wielu lat. Dał mi wiele możliwości w całej mojej karierze, więc to było jak powrót do bardzo przyjaznego środowiska, bardzo ujmującego, bardzo znajomego, jak środowisko Juana” – wyjaśniła. 

Jeśli chodzi o produkcję ogólnie, Aragón zapewnił, że „El último rey” to pełen szacunku projekt oparty na życiu „Charro de Huentitan”. W ten sam sposób podkreśliła, że zdjęcia są dość wymagające, ponieważ są w różnych lokalizacjach.  

to nie telenowela. Jest bardzo wymagający, bardzo wymagający, mamy wiele scen dziennie. To duży projekt dla Televisy, bardzo się starają, aby oddanie hołdu idolowi wyglądało świetnie. Co do reszty mamy osobiste więzi z nauczycielem, Vicente Fernándezem”, zaznaczyła. 

Spójrz na wygląd Angélicy Aragón w bioserialu

Po powrocie na ekrany Las Estrellas, Angélica Aragón była piękniejsza niż kiedykolwiek. 

Na pierwszych zdjęciach z bioserialu pojawia się ubrana całkowicie na czarno, a jej włosy są ciemne i sięgają do ramion. Jeśli chodzi o makijaż, to bez wątpienia to on najbardziej się wyróżnia, biorąc pod uwagę kontur jej oczu i intensywną szminkę.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź