Seria „Lov3” Amazon Prime Video podnosi debatę na temat nowych sposobów kochania


Nowa produkcja bada tematy, które wciąż są kontrowersyjne w społeczeństwie, takie jak trisal i otwarte relacje


Debata między związkami miłosnymi zyskuje coraz więcej miejsca w sieciach społecznościowych, a także w brazylijskich produkcjach audiowizualnych, a skupiając się na tym temacie, brazylijska ” pojawi się w katalogu 18 lutego.

Bezprecedensowa w streamingu produkcja ma trójkę bohaterów, Anę (Elen Clarice) oraz bliźniaki Sofię (Bella Camero) i Beto (João Oliveira), którzy są rodzeństwem i zaczynają odkrywać, że istnieją inne sposoby kochania, poza konwencjonalnymi.


”, autorstwa , bada inne sposoby relacji (Mariana Youssef)

Według Felipe Bragi, odpowiedzialnego za stworzenie serii, „Lov3” zrodziło się z dyskusji na temat nowych formatów relacji. „Rozmawiałem z Ritą Moraes, która jest również twórcą i producentem, o tym, jak nowe formaty relacji definiują koegzystencję, ale jednocześnie ważne były pewne wartości, takie jak zaangażowanie i mówienie prawdy” – wspominał producent podczas konferencji inauguracyjnej.

Dla niego „Lov3” pokazuje, że nawet przy tych nowych modelach relacji zaangażowanie nadal jest ważną kwestią. „Pod koniec dnia nadal masz do czynienia z zaangażowaniem, budowaniem mostu z kimś dla ciebie ważnym”, powiedział Felipe.


„Lov3”, z  (Mariana Youssef)

Nowa produkcja eksploruje tematy, które wciąż są kontrowersyjne w społeczeństwie, takie jak trisal (grupa trzech osób, które są jednocześnie zaangażowane w ten sam poliamoryczny związek; trójkąt) i otwarte relacje, ale wszystko to z dużą dozą humoru i lekkości, dzięki czemu debata jest czymś naturalnym.

ma na celu legitymizację istniejących rodzajów miłości, a kiedy zaczynamy przedstawiać ją na ekranie, staje się coraz bardziej jasne, że ludzie mogą wybrać sposób kochania. Takie relacje istnieją, a ludzie szukają innego sposobu na miłość, poza konwencjonalnym. Ci, którzy tak żyją, widzą, że są reprezentowani” – powiedział reżyser Gustavo Bonafé o znaczeniu wydania „Lov3”.

Fabuła zaczyna się od nacisku ich matki, Baby (Chris Couto), która postanawia opuścić swojego męża Fausto (Donizeti Mazonas), z którym jest zamężna od 30 lat. Z tego powodu Sofia (Bella Camero) i Beto (João Oliveira), i Ana (Elen Clarice) korzystają z okazji, aby zagrać w tej nowej fazie życia, ale każdy w inny sposób.


„Lov3” Mariana Youssef)

Ana, najstarsza córka, ma 33 lata i powraca do związku ze swoim byłym mężem Arturem (Drayson Menezzes), ale pod warunkiem otwarcia związku.

Aktorka Elen Clarice powiedziała o doświadczeniu życia z tą postacią: „Zawsze wierzyłam w różne sposoby nawiązywania relacji. Nigdy nie wierzyłam tylko w jeden sposób kochania, a także w związku wszystko jest możliwe, jeśli jest dialog. Mam przyjaciół, którzy nawiązali już związek lub kochali się w trzech osobach jednocześnie. Ale w przypadku serialu musiałam lepiej to zrozumieć” – powiedziała ona, która była częścią obsady serialu „Sob Pressão”.

Sofia, w wieku 24 lat, opuszcza dom rodziców i dzieli go z Trisalem, który nie rozpoznaje w młodej kobiecie części miłosnego związku. „Sofia to postać, która wnosi zbroję i wiele warstw, co jest bardzo interesujące. Znalazłam wiele słabości w zbroi świata „wszystko w porządku”. To było bardzo interesujące” – określiła aktorka Bella Camero, która wystąpiła w filmie „Mariguela”.Beto, grany przez João Oliveirę, jest młodym gejem, którego pociągają tylko heteroseksualni mężczyźni, którzy w końcu odrzucają chłopca, który wciąż żyje w konfliktach dotyczących jego poczucia własnej wartości. „To było bardzo bogate śledztwo, aby potwierdzić to odniesienie do miłości. Utożsamiam się z nim, bo im więcej ma doświadczenia Beto, tym więcej mam pojęcie o sile tego, co potrafi” – określił aktor występujący w „Deus Salve o Rei”.

Wyprodukowany przez LB Entertainment, stworzony przez Felipe Bragę i wyreżyserowany przez Marianę Youssef i Gustavo Bonafé będzie miał premierę „Lov3” 18 lutego na Amazon Prime Video. Oprócz Brazylii produkcja będzie pokazywana jednocześnie w 240 krajach.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź