Sebastian Yatra i inni na pierwszych zdjęciach serialu Netflix


Platforma streamingowa ustala datę premiery dla „ /


/ to nowy . Wiemy, że został napisany i wyreżyserowany przez Manolo Caro (), że jest to muzyczna i że występuje tam , jako jeden z jej bohaterów. Mamy też informacje o fabule i o tym, że kolumbijskiemu artyście towarzyszyć będzie Nia w tej przygodzie.

Ale teraz, gdy data premiery została ustalona (będzie to 11 marca), w końcu zapragnął pokazać pierwsze tej produkcji, kilka zdjęć, na których możemy zobaczyć Sebastiána Yatrę, Nię i resztę bohaterów scharakteryzowanych jak wróżka czy postacie z bajek. Oto mała przekąska tego, co wkrótce zobaczymy na ekranie.


Érase una vez…pero ya no / Baśń o zaklętej miłości

Wydaje się, że Érase una vez…pero ya no / Baśń o zaklętej miłości to będzie bajka, ale nie ufaj pozorom. Właściwie spójrz na to, co twórca, Manolo Caro, ma do powiedzenia na temat projektu: „Myślę, że ta antybaśniowa opowieść jest najbardziej szczerą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłem. To , która dała mi tyle satysfakcji i myślę, że publiczność, która śledziła moją pracę, zrozumie, o czym mówię w pierwszych minutach serialu”.


Érase una vez…pero ya no / Baśń o zaklętej miłości

O czym jest ’ Érase una vez…pero ya no / Baśń o zaklętej miłości’

Wyprodukowany przez Rafaela Leya, Maríę José Córdovę, Andreę Tocę i samego Manolo Caro , Érase una vez…pero ya no / Baśń o zaklętej miłości opowiada historię dwojga kochanków, którzy zostali tragicznie rozdzieleni i którzy muszą spotkać się w innym życiu, aby przełamać czar. Klątwa ciąży nad miastem, z powodu której nikt nie może się zakochać. Teraz, w teraźniejszości, przybycie dwóch turystów zagrozi jedynej ich szansie na złamanie zaklęcia.Érase una vez…pero ya no / Baśń o zaklętej miłości ma już obsadę, na czele której stoją kolumbijski i autor tekstów i hiszpańscy piosenkarze, Mónica Maranillo (La Voz Kids) i Nia Correia (Operación Triunfo 2020). Częścią serii są także Rossy de Palma (Los abrazos rotos), Asier Etxeandia (Sky Rojo), Mariola Fuentes (Alguien tiene que morir), Itziar Castro (Vis a Vis), Daniela Vega (La visita) i Mariana Treviño ().

Sprawdź także  Netflix przedstawia zwiastun serialu z Bruną Marquezine i Manu Gavassi

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź