Sebastián Osorio, Juan Manuel Restrepo i Yare Santana o 'Pasión de gavilanes 2′: „Wyjątkowe doświadczenie”


Jak wyglądała koegzystencja z pierwotnymi bohaterami? 


 i  ujawnili, jak współpracowali razem z Danną GarcíąPaolą Rey i Juanem Alfonso Baptista – oryginalnymi gwiazdami popularnej telenoweli  / .

„Dla mnie to był wspaniały prezent, są jak rodzina. Oprócz tego, że są wspaniałymi aktorami, są super utalentowani i hojni” – powiedziała Santana w wywiadzie dla Nohelii Castro w People VIP. „Przyjęli nas jako swoje dzieci, każda scena to prezent, to wyjątkowe przeżycie”.

18 lat po premierze telenoweli Julio Jiméneza, która pobiła rekordy publiczności w wielu krajach na całym świecie, bohaterowie są gotowe, by po raz kolejny porwać publiczność nowym sezonem, który obiecuje, że publiczność będzie szaleć emocjami.„Byłam fanem pierwszego sezonu , byłam fanem i nadal jestem fanem. To dar być otoczonym przez tych wszystkich wspaniałych ludzi, w magicznym mieście, takim jak Villa de Leyva, i z młodymi ludźmi, którzy dołączają do tej nowej propozycji i dają z siebie wszystko dla tego projektu” – powiedziała Yare, która gra Gaby, córkę Sarity (Natasha Klaus) i Franco (Michel Brown) oraz jedyną wnuczkę Gabrieli (Kristina Lilley).

Obejrzyj pełny wywiad w zamieszczonym poniżej filmie.

Udostępnij
Sprawdź także  Poznaj obsadę 'Pasión de Gavilanes 2 / Gorzka zemsta 2'?

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź