Potwierdzone! Nodal i Belinda kończą swój związek


relacjonuje szczegóły na swoim koncie na Instagramie


Po tym, jak krążyły plotki, że  i są w złych relacjach, potwierdziła oficjalną separację.

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie Nodal opublikował wiadomość poprzez Story, w której podziękował fanom, ale poprosił o szacunek dla tego, co trwa.

„Wszystkim moim fanom i przyjaciołom prasy pragnę podzielić się z wami, że zdecydowaliśmy zakończyć nasze relacje i nasz związek jako , biorąc to, co najlepsze, z wielką wdzięcznością za to, że towarzyszyliście nam w tym czasie,” napisał Nodal.

„„Jesteśmy wdzięczni, że przez ten czas dotrzymaliśmy sobie towarzystwa. Proszę, aby podjęta przez nas decyzja spotkała się z szacunkiem, gdzie każdy z nas będzie przeżywał proces separacji na swój własny sposób, zawsze życząc drugiemu wszystkiego najlepszego, zarówno szczęśliwych, jak i w trudnych chwil. Wszystkie spekulacje są fałszywe. Dla mediów, z dużym szacunkiem, nie będę już mówił na ten temat.”.

Powiedział mediom, że nie będzie dalej wypowiadał się na ten temat.

 „Przesyłam ci dużo miłości” – zakończył.Romans między 23-letnim Nodalem, obecnie największą solową gwiazdą meksykańskiej muzyki regionalnej, a Belindą, oszałamiającą meksykańską gwiazdą popu o dziewięć lat od niego starszą, od ponad roku jest na językach wielu fanów muzyki. W maju Nodal publicznie oświadczył się Belindzie w restauracji w Hiszpanii.


Chociaż nie podał szczegółów dotyczących przyczyn rozstania, Schull, matka Belindy, udostępniła na Instagramie wiadomość, w której stwierdza, że jej rodzina rzeczywiście przeżywa bolesny moment w związku ze śmiercią Juany Moreno, babci Belindy.

W swojej historii na Instagramie Belinda Schull, która jest wymieniona jako producentka telewizji i muzyki Belindy, poprosiła o szacunek i prywatność dla swojej rodziny, chociaż nie wspomniała o rozstaniu Belindy z Nodalem.

„W tym czasie bólu, w którym przeżywamy żałobę po jednej z najbardziej ukochanych osób w naszej rodzinie, z miłością szanujemy się nawzajem i dajemy przestrzeń wszelkim komunikacjom i opiniom, ponieważ wszyscy możemy ponieść wielkie i bolesne straty . Dziękujemy za zrozumienie”, powiedziała pani Schull, w wiadomości, którą Belinda również udostępniła w swoich sieciach i dodała: „Tak, mamusiu, masz całkowitą rację. Tak to jest”.

Sprawdź także  10 latynoskich piosenek zwiększających świadomość zdrowia psychicznego


Plotki wskazują, że być może problemy finansowe były jednym z powodów rozłamu u Belindy i Nodala, ponieważ musiałaby liczyć się z licznymi zobowiązaniami na koncie lub niewyjaśnionymi długami na kilka milionów pesos, za co uważa się, że piosenkarka poprosiłaby o wsparcie swojego już byłego chłopaka w celu rozwiązania jej sytuacji finansowej.

Inne teorie sugerują, że Belinda naciskała na Nodala, aby pomógł jej poradzić sobie z jej osobistymi zobowiązaniami, używając prywatnego samolotu Christiana nadmiernie lub stale, i że oznacza to duże wydatki dla piosenkarza muzyki , co również spowodowałoby irytację jego rodziny.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź