Ozuna ogłasza nową piosenkę 'Sola’ z 'Ozutochi’


Pojawienie się nowego albumu Ozuny jest tuż za rogiem


powrócił. Najwyraźniej dobrze naładował baterie, więc naprawdę chcemy usłyszeć, co ma do powiedzenia. 17 lutego mogliśmy posłuchać Deprimida, nowego singla , który opowiada nam historię rozstania miłosnego i tego, jak trzeba przezwyciężyć toksyczność związku, aby zacząć od zera.

Deprimida pojawiło się jednak ze specjalnego powodu. To jest nowa zapowiedź tego, czym będzie , jego następna praca. Przez kilka miesięcy mogliśmy się dowiedzieć, że Portorykańczyk pracował nad swoim nowym albumem z publikacją, która wywołała poruszenie w sieciach społecznościowych. Teraz informacja staje się faktem.Ale aby dalej zwiększać szum wokół swojego nowego dzieła, dał nam zwiastun nowej piosenki, która ujrzy światło dzienne: . Ogłoszeniu temu towarzyszy świetny przekaz: „KOBIETY: NIGDY NIE POZWÓLCIE, BY WASZE MARZENIA ZALEŻYŁY OD JAKIEGOŚ MĘŻCZYZNY”, pisze dosadnie

Ozuna. Niewiele zostało do

I wydaje się, że jest pełne przesłania wsparcia, które przedstawia upodmiotowienie kobiet i rady od artysty. Miły gest ze strony Portorykańczyka, który pomyślał o wydaniu tego typu piosenki, ale z jej miejską esencją. „Jesteś kwiatem, który on zabija. Nie pozwól mu dalej się znęcać. Prowadzisz swoje życie samotnie ” – śpiewa Portorykańczyk. 

Oczywiste jest, że ta wiadomość wywołała wielkie oczekiwania wśród publiczności. „Nigdy na to nie pozwolę, dzięki za radę ❤️”, „To jest bomba”, „Ozuna jesteś najlepszy. Ta brzmi brutalnie”, to tylko niektóre z polecanych komentarzy. 

Na razie oficjalna data premiery jest nieznana, ale musimy jeszcze czekać, ponieważ może ukazać się na dniach. Tak jak musimy czekać na przybycie Ozutochi. Jesteśmy pewni, że jego nowy album nas nie zawiedzie, zbliża się bardzo potężna  tracklista i przekonacie się, że warto było czekać.

Udostępnij
Sprawdź także  Rosalia przedstawia Saoko, nowy hitowy numer

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź