Luisana Lopilato i Michael Bublé potwierdzają, że spodziewają się czwartego dziecka


Na śniegu para wraz z trójką dzieci ogłosiła radosne wieści kilka godzin po wydaniu najnowszego teledysku piosenkarza „I’ll Never Not Love You”; w którym wraz z żoną odtworzył klasyczne sceny miłosne


Klan Lopilato-Bublé świętuje i to nie z byle jakiego powodu. Kilka godzin po wydaniu najnowszego teledysku piosenkarza „ I’ll Never Not Love You” Michael i Luisana potwierdzili w sieciach, że spodziewają się czwartego dziecka.  

„Ups! Znowu to zrobiliśmy… kochanie w drodze”, napisali wraz z dwiema czułymi zdjeciami, na których widuje się ich z rodziną na śniegu, pieszcząc nowego członka, który jest w drodze.W ten sposób potwierdzili to, co było tajemnicą poliszynela, ponieważ w najnowszym teledysku kanadyjskiego piosenkarki, w którym para była zachęcana do odtworzenia klasycznych ów miłosnych, pozostawili specjalną przestrzeń do odtworzenia teledysku do Haven’t Met You Yet’ , którym  potwierdził swój romans z argentyńską aktorką. Z zabawnym zwrotem akcji widać, jak Lopilato spaceruje ze swoimi dziećmi przy półkach w supermarkecie, odsłaniając niewielki brzuszek, który wielu uważało za rekwizyt. 


ZEBRAŁA SIĘ, ABY ODTWORZYĆ TELEDYSK DO „Haven’t Met You Yet’

„Jesteśmy naszym własnym zespołem rockowym 'Los Bublés Lopilatos’ , jak lubię mówić. Moja , moje wszystko… Przez grube i cienkie ścieżki, zawsze kroczymy ścieżką w parze”, mówi Luisana o swojej rodzinie.

Po nowotworze Noego, z którego całkowicie wyzdrowiał, para powitała Vidę, którą jej rodzice zawsze uważają za „dar od Boga”. „Po tym wszystkim, przez co przeszliśmy jako rodzina, dla nas to powrót do obstawiania, to jest życie… a prawda jest taka, że ​​dało nam całe życie i zjednoczyło nas jako rodzinę” – powiedziała po przybyciu dziewczynki .


OBRAZ, KTÓRY WYWOŁAŁ POGŁOSKI O MOŻLIWEJ CIĄŻY

Teraz nie mogą się doczekać czwartego dziecka, które stanie się wspaniałym towarzyszem zabaw dla Noego, Eliasa i Vidy.

Sprawdź także  Mario Aguilar przedstawia premierę motywu muzycznego „Volverás”

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź