Karol G i Becky G ogłaszają współpracę przy 'Mami’


I udostępniły promocyjny wizerunek utworu


pojawiła się w połowie stycznia tego roku, aby wyjaśnić swoim fanom , dlaczego była muzycznie nieobecna. Doskonale rozumieli. Ale kilka dni później artysta poinformowała, że wkrótce pojawi się nowa .

Cóż, przygotuj się, ponieważ nie pojawi się sama. Artystka ogłosiła 8 lutego, że rozpocznie swoją pierwszą współpracę z : . Hit nadchodzi!

Chociaż obie pracowały już razem nad remiksem Mi Mala od Mau y Ricky, to będzie pierwszy raz, kiedy spotkają się razem przy piosence. A oczekiwania są bardzo wysokie. Ale to nie wszystko.

Podzieliły się wizerunkiem promocyjnym utworu, który ma stać się też okładką. W nim Becky G nosi wygląd w najczystszym meksykańskim stylu z różą we włosach. Ze swojej strony Kolumbijka stawia na najbardziej futurystyczny strój, na który składają się czerwone spodnie, metaliczny top i długie rękawiczki w tym samym kolorze co spodnie.Nie tylko jej fani zalali sieci społecznościowe wiadomościami pełnymi emocji, aby usłyszeć, co niosą ze sobą te dwa symbole żeńskiej muzyki miejskiej. Niektórzy koledzy też to zrobili, jak w przypadku Sofíi Reyes, Fariny i Justina Quilesa. W tej chwili nie wiadomo, kiedy będziemy mogli posłuchać , ale wszystko wskazuje na to, że zrobimy to szybciej, niż sobie wyobrażamy. W tym tygodniu? Być może!

Ostatnią rzeczą, jaką usłyszeliśmy od Becky G, jest Baila Así z Thalią , Chiquis i Play-N-Skillz, piosenką, która połączyła różne talenty i muzyczne odniesienia w ich różnych stylach. Ze swojej strony bichota wypuściła SEJODIOTO kilka miesięcy temu i oczywiście zdobyła platformy cyfrowe.

Teraz obie są gotowe połączyć swoje talenty w tej samej piosence.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź