Zwiastun filmu „Laura y el misterio del asesino inesperado”: The 1 ogłasza datę premiery powrotu inspektora Laury Lebrel


wraca do roli Laury Lebrel


Inspektor występuje w pierwszym wielkim powrocie w 2022 roku w telewizji hiszpańskiej.  ogłosiło, że w najbliższą niedzielę 9 stycznia będzie można zobaczyć „”,  w formie filmu „Los misterios de Laura / Tajemnice Laury ”.

Ogłoszono to za pośrednictwem jednego z promo filmu, które przedstawia nowe, tajemnicze morderstwo w obiektach Uniwersytetu Complutense w Madrycie.

Ofiarą jest kryminolog akademicki i były doradca policji, który okaże się martwy, zamknięty w swoim gabinecie, ze strzałem w klatkę piersiową i bez śladu narzędzia zbrodni lub sprawcy. Tajemnicza historia napisana przez Javiera Holgado i Carlosa Vilę, twórców serialu, wyreżyserowana przez Pablo Guerrero.

 powraca, by dać życie inspektorowi Lebrel, prowadząc obsadę, w której ponownie zobaczymy niektórych bohaterów z oryginalnego serialu, takich jak Oriol Tarrasón, Laura Pamplona, ​​Beatriz Carvajal i César Camino. Ponadto zarejestrowani są Raul Mérida, Joaquín Climent, Carmen Conesa, Carlos Hipólito i Nadia Al Saidi.


Udostępnij
Sprawdź także  Zwiastun dotyczący powrotu 'Los Hombres de Paco': Odnowieni ale w tym samym duchu

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź