Od Vicente Fernández do Maríi Félix: niesamowite bioserie, których premiera będzie mieć miejsce w 2022 roku


Po sukcesie bioserialu uruchomionego na platformach takich jak i Open TV, są już w drodze inne projekty, które opowiadają historie bohaterów, którzy są wciąż z nami oraz takich, których już nie ma


Symboliczne postacie, których już z nami nie ma, takie jak  i María Félix , a także inne celebrytki, takie jak , będą kluczowym punktem dla niektórych bioseriali w roku.

Zachęceni sukcesami takimi jak „Hasta que te conocí”, serialu o Juan Gabriel i „Luis, Miguel, la serie” od , inne produkcje już przygotowują własną historię. Dlatego tutaj przedstawiamy najlepiej się prezentujące:

będzie miał dwie bioserie

Miesiąc po śmierci „El Charro de Huentitán” i Univisión przygotowują już bioserial o słynnym piosenkarzu. Popularny magazyn rozrywkowy potwierdził, że Pablo Montero będzie odtwórcą głównej roli meksykańskiego serialu telewizyjnego.  wciąż nie może nic wspomnieć, dopóki projekt nie zostanie ogłoszony przez Televisę.

Za ten wysiłek odpowiedzialny będzie Juan Osorio. Aktorką, która da życie „Doñi Cuquita”, ma zostać Iliana Fox, na razie nie wiadomo, kiedy będzie premiera ani początek nagrań. Wiadomo, że już rozpoczęli castingi.  ukaże się prawdopodobnie pod koniec roku.

Kolejnym potwierdzonym projektem, który zostanie zrealizowany o Vicente Fernández, jest produkcja Television i Netflix, z udziałem Jaime Camila, ma to być składająca się z 36 rozdziałów. Nagrania rozpoczęły się we wrześniu ubiegłego roku, a w obsadzie znajdują się Sebastián Dante, Fabricio Serna i Sebastián García. Ponadto historia była prowadzona ręką samego Don Vicente przed jego śmiercią. Jej premiera to rok 2022.

Kontrowersyjne życie artystki będzie teraz transmitowane w telewizji. Chociaż w 2014 roku nakręcono film o początkach jej kariery i jej cierpieniach w „klanie Andrade”, nie była zbyt zadowolona. Teraz, w ramach produkcji Carli Estrady dla Televisy, przygotowywany jest , który będzie głównie podkreślał, jak Gloria Trevi podniosła się po wyjściu z więzienia i o wszystkich skandalach, które ją otaczały.

Sprawdź także  Poznaj obsadę 'Los medalistas', nowej serii Caracol Televisión

W przypadku tej samej serii w zeszłym roku otwarto duży casting, aby znaleźć bohaterkę, która w historii ożywiłaby Trevi, wciąż nie znane jest jej imie. Wiadomo jednak, że historię opowiadają osobiście Gloria, jej rodzina, ludzie, którzy byli z nią w więzieniu, prawnicy, towarzysze, z którymi została zamknięta w czasach Andrade i wszyscy, którzy byli zaangażowani w jej życie. Premiera mogłaby być w tym roku, ale nic nie jest potwierdzone.

Hiszpański piosenkarz ma już swoją serię biograficzną, która będzie kręcona w Miami i Hiszpanii od tego miesiąca. Film biograficzny zostanie wyemitowany na platformie i będzie przedstawiał jego życie w trzech aspektach: jako dziecko, w jego czasach jako „Bandido”, aż do trzydziestego roku życia i zakończy się w dojrzałym wieku, kiedy urodziły się jego dzieci. W filmie aktorzy zaśpiewają piosenki wykonawcy „Aire soy”.

miał mieć trzy sezony, ale na razie będzie miał tylko jeden z sześcioma odcinkami. Ten projekt został wyprodukowany przez Shine Iberia, a jego autorami są Boris Izaguirre, Ángeles Gonzáles-Sinde i Nacho Faerna. Aktorami potwierdzonymi, że zagrają piosenkarza będą Iván Sánchez i José Pastor. Jak dotąd nie ma daty premiery.

María Félix z Eizą González

Jedna z największych diw meksykańskiego kina powraca na duży ekran i tym razem w rękach Eizy González, która ją zagra i będzie producentem filmu. Do projektu dołącza również zdobywca nagrody Emmy Matthew Heineman.

„To jeden z najbardziej ekscytujących okresów w moim życiu. Zawsze chciałam opowiedzieć historię, w której występują kobiety, zwłaszcza Latynoskie. Maria była pionierką ruchu feministycznego, która pomogła położyć podwaliny pod przyszłe pionierki, inspirować mnie i wiele innych. Jestem bardzo wdzięczna tym, którzy mają prawa do Maríi Felix za wybranie nas, abyśmy mogli podzielić się jej historią ze światem! Nie mogę się doczekać! Arriba Sonora! „- napisała bohaterka „Lola, Érase una vez”.

Sprawdź także  Netflix prezentuje serial „Alma”, nadprzyrodzony młodzieżowy thriller

Planowany jest także film dokumentalny, sztuka teatralna i prawdopodobnie cykl biograficzny o divie. Potwierdził to Guillermo Pous, prawny przedstawiciel spadkobiercy Marii Felix, Luisa Martíneza de Anda.

„Zamiarem jest wyprodukowanie filmu dokumentalnego, filmu, inscenizacji, a także serii, a dzięki tym produktom zaczną rozwijać się inni w związku z wizerunkiem 'La doña’, a wraz z własnością intelektualną zaczynają stosować markę do różnych produktów i usług aby móc mieć znacznie szerszy zasięg” – powiedział prawnik programu First Hand.

Wciąż nie ma daty premiery filmu ani żadnego z wyżej wymienionych projektów.

“Chespiryto”

Roberto Gómez Bolaños był jednym z największych i najbardziej znanych komików w meksykańskiej telewizji. Jego postacie, takie jak „El chavo del 8”, „El doctor Chapatín”, „El chapulín colorado”, które pozostały w umysłach i sercach całej Ameryki Łacińskiej. Jego życie wkrótce trafi na mały ekran. To Pati Chapoy potwierdziła, że ​​produkcja stała się faktem.

Wśród możliwych ów, którzy zagrają w Gomeza Bolañosa, jest Eduardo España, który potwierdził, że rozmawiał z synem komika o swoim zainteresowaniu byciem tym, który ożywi Chespirito w serii. R

Na razie nie wiadomo, kiedy zostanie wydana, ani kto będzie częścią obsady, ale realizacja tego projektu jest już faktem.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź