La venganza de Analía 2: wszystko, co musisz wiedzieć o drugim sezonie


Oczekiwanie dobiegło końca i miłośnicy dobrych seriali w końcu będą mogli dowiedzieć się o dacie premiery, obsadzie i zwiastunie drugiego sezonu


Produkcja, która po premierze w kwietniu 2020 roku pobiła wszelkie rekordy publiczności, „”, powraca z długo wyczekiwaną drugą częścią z większą dramaturgią, emocjami i mnóstwem akcji.

Po wielkim sukcesie w i ( emitowano na Latin america), kolumbijski superserial polityczny z Caroliną Gómez i Georgem Slebim przygotowuje się do rozpoczęcia zdjęć, a reżyser, Camilo Vega, cieszy się z dobrych wieści.


I to właśnie , który był nominowany do Seoul Drama Awards 2021, podbił świat historią Analii, kobiety, która dorastała z ideą pomszczenia śmierci swojej matki i nie ma lepszego sposobu niż to zrobić rujnując ścieżkę wyborczą Guillermo Leóna Mejíi, który aspiruje do prezydentury Kolumbii.

Czy w La venganza de Analía 2 pojawią się nowe postacie?

Pierwszy z Caroliną Gómez, Marlonem Moreno i Georgem Slebim zakończył się mieszanymi emocjami, a fani zastanawiali się, czy po 56 odcinkach i wytrawnej zemście wszystko już tak zostanie. Jednak nie, jest więcej do powiedzenia.

Dlatego oczekuje się, że poza głównymi aktorami pojawią się nowe postacie, które wstrzykną w fabułę więcej pasji, która już wszystkich urzekła.

Choć do tej pory nie podano dalszych szczegółów, można się spodziewać, że w najbliższych dniach producenci, a nawet sami bohaterowie podadzą więcej wskazówek, niż oczekiwano w przypadku drugiego sezonu.

Udostępnij
Sprawdź także  Lali Espósito pojawi się na Amazon Prime Video z serialem „El fin del amor”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź