Fernando Colunga zadebiutuje w Telemundo z adaptacją argentyńskiego serialu


Streaming Studios ogłosiło we wtorek produkcję i adaptację argentyńskiego serialu „”, dramatycznej powieści, która będzie miała 10 odcinków i oznacza powrót na mały ekran meksykańskiego aktora znanego z telenowel, Fernando Colungi


„Dzień i noc… tak mógłbym zdefiniować tę nową przygodę. Mam nadzieję, że publiczność będzie mogła cieszyć się tą serią tak samo, jak robi to cały zespół stojący za tym projektem”- powiedział Colunga, w oświadczeniu wydanym przez sieć latynoską.

Meksykański , który zasłynął jako protagonista w produkcjach takich jak „Marimar” i „La Usurpadora”, podziękował , należącemu do grupy NBCUniversal, oraz Underground Productions i „wszystkim, niestrudzonym współpracownikom za umożliwienie mi kontynuacji marzeń”– powiedział.

W ramach miniserialu popularnej argentyńskiej produkcji w obsadzie pojawią się m.in. Lisa Owen, Manuel Masalva, Alejandro de Hoyos, Samantha Siqueiros, Roberta Damián i Antonio de la Vega.W oświadczeniu wyjaśniono, że „”, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, opowiada historię Greco, rodziny, która pozornie jest bardzo tradycyjna, kryje przestępczy klan.

W tej historii Aquiles Greco (Colunga) jest „zdyscyplinowanym i autorytarnym człowiekiem, emerytowanym oficerem, który zrobi wszystko, aby utrzymać status swojej rodziny”.

Ich dom staje się podstawą ich działalności przestępczej i stopniowo widzowie odkryją, kim naprawdę są: „Organizacja rodzinna odpowiedzialna za porywania, torturowanie i zabijanie bogatych ofiar, żądająca milionów za okup”.

Stworzona przez Sebastiána Ortegę jest produkcją Telemundo Streaming Studios i Underground Producciones, napisaną przez Martína Méndeza i Alejandro Quesadę i wyreżyserowaną przez Alejandro Ciancio.

Za produkcję wykonawczą odpowiadają Marcos Santana, Sebastián Ortega, Leandro Culell, Juan Ponce i Pablo Culell.


Udostępnij
Sprawdź także  Maite Perroni potwierdza swój związek z Andrésem Tovarem i zaprzecza, jakoby ingerowała w małżeństwo Claudii Martín

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź