„Dom z papieru” powraca, ale teraz w koreańskiej wersji


Remake udanego hiszpańskiego serialu będzie miał premierę w 2022 roku


Jeśli jesteś jednym z tych, którzy chcieli zobaczyć więcej „”, jest już dostępny zwiastun  „: Corea – Joint Economic Area” , koreańska wersja uznanej serii, której data premiery w 2022 roku nie została jeszcze określona.


TWITTER/@imminjuni

Na ujęciu, na którym Profesor (Yoo Ji-tae) opiera się o stół, podczas gdy kamera powoli się zbliża, a na jednej ze ścian widać serię wiszących masek, na których znajduje się znana maska ​​Salvadora Dali, tak zaczyna się ten zwiastun, który ujawnia obsadę tego „remake'u”.

Ludzie zobaczą ponownie Park Hae-soo, który zasłynął z występu w serialu „The Squid Game”, który zagra Berlina, jest też Jeon Jong-seo jako Tokio, Lee Won-jong jako Moskwa, Kim Jin-hun jako Denver, Jang Yoon-jun jako Nairobi, Park Jung-woo jako Rio, Kim Ji-Hun jako Helsinki i Lee Kyu-ho jako Oslo.

Ten projekt, którego opracowanie zajęło dwa lata , został zaadaptowany przez Ryu Yong-jae, który wprowadził zmiany w historii, aby przybliżyć ją do kontekstu azjatyckiego, a Kim Hong-sun wyreżyserował 12 odcinków składających się na pierwszy sezon.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź