Czy Ana Lucía Domínguez żałuje, że nie zagra w „Pasión de gavilanes 2”? To powiedziała aktorka


jak nigdy dotąd mówiła o swojej nieobecności w drugim sezonie „ /


Gdy potwierdził realizację nowych odcinków, wzrosły oczekiwania co do udziału oryginalnej obsady. 

Od tej zapowiedzi krok po kroku aktorzy wypowiadali się i ustalali pozycję w projekcie. Tak jest w przypadku Any Lucíi Domínguez, która w połowie czerwca 2021 r. dała jasno do zrozumienia na swoim koncie na Instagramie, że nie weźmie udziału, ponieważ nagrywała kolejny serial dla Netflixa. 

Po tej krótkiej wypowiedzi Kolumbijka do tej pory nie odniosła się do serii Telemundo. 

Podczas Live na Instagramie wyjaśniła, że chciała być w drugim sezonie, ale niestety czasy nie były skoordynowane. 

„Seria, którą nagrywaliśmy w Kolumbii, miała zostać nagrana w tych samych terminach, co . Więc na takie czasy nie pasowało, nie miałam okazji, powiedzmy, jak zrównoważyć czasy. Ale wiem, że to będzie sukces i zobaczę to razem z wami” – powiedziała. 

„Wiemy, że będzie to coś, na co czekamy, jest to bardzo piękna historia i ma wspaniałą obsadę” – dodała. 

Ponadto osoba odpowiedzialna za odegranie roli Libii Reyes i Ruth Uribe uznała, że ​​„Pasión de gavilanes” zmienił życie wszystkich uczestników pierwszej części. 

„Wierzę, że wszyscy, którzy byliśmy częścią Pasión de gavilanes, bardzo się zmieniliśmy, ponieważ jak wszystko inne była to jedna z najlepiej sprzedających się telenowel na świecie. Jechałam do Hiszpanii 15 lat temu i nawet w zeszłym roku nakręciłam tam film a ludzie wciąż rozpoznają mnie dzięki tym dwóm postaciom” – powiedziała. Warto dodać, że serial, który nagrywała dla Netflix, to „Pálpito”, a jego autorem jest Wenezuelczyk Leonardo Padrón.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź