Belén Aguilera udostępniła zapowiedź „Vertigo”: swojego nowego wideo


wydaje swój album SUPERPOP w piątek, 28 stycznia


W ten piątek, 28 stycznia, wydaje swój długo oczekiwany drugi album: SUPERPOP. pracuje nad nowym projektem od ponad dwóch lat, stawiając na stuprocentowy popowy dźwięk. W rzeczywistości młoda kobieta od roku wydaje single z tej pracy.

W tej chwili mogliśmy posłuchać Camaleón, La Tirita, Fuck Off, Tirando de Carrete e Inteligencia Emocional. Pięć piosenek, w których Belén miał w produkcji Pablo Roussa.

Teraz, gdy rozpoczęło się odliczanie do wydania nowego utworu, Belén podzieliła się tym, jaki to będzie . Chodzi o i oczywiście będzie klipem .

W ten sam poniedziałek, 24 stycznia, Belén udostępniła post na swoim koncie na Instagramie z małą zapowiedzią tego, co zobaczymy w nowym . I to właśnie artystka dba o wizualne zaangażowanie SUPERPOPu co do milimetra. W ten sposób piosenkarka udostępniła obraz, na którym wydaje się spadać w pustkę, oraz krótki filmik.

Na filmie widzimy Belén na konferencji prasowej, fotografowanej i gotowej odpowiedzieć mediom. Później widzimy ją ponownie spadającą (jak na zdjęciu) w kierunku grupy ludzi, którzy podnoszą ręce. Jak próbóją złapania ją.

Czekamy na cały album!


Udostępnij
Sprawdź także  Tak brzmi motyw Enrique Iglesiasa w „Corazón Guerrero”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź