10 idealnych piosenek na start Nowego Roku 2022


Wprawią Cię w dobry nastrój


Wiemy, że ten rok zaczyna się nie tak jakbyśmy oczekiwali, z wciąż rosnącą krzywą zakażeń, wciąż rosnącą inflacją i kosztami życia, więc jesteśmy niezdolni do świętowania nadejścia nowego roku tak, jak na to zasługuje. Ale zawsze będziemy mieć muzykę, a te piosenki wydane w ostatnich tygodniach są idealne, aby zmierzyć się z rokiem w dobrej atmosferze i kto wie, być może będą przyszłymi hitami roku.

Aitana i Nicki Nicole: Formentera

Ta musi być śpiewana głośno, jak mantra, aby był rokiem, w którym więcej podróżujemy, rokiem, w którym wszystkie nasze cele są naprawdę spełnione i która zabiera nas na piękną wyspę Pitiusa lub gdziekolwiek chcemy. Formentera to , która emanuje dobrymi wibracjami. „Wiem, że dobre rzeczy w końcu zawsze nadejdą / A jeśli nie warto, to mówię im: „nie”, śpiewają w niej Aitana i Nicki Nicole.


Rauw Alejandro – Desesperados

Portorykański artysta zamyka wspaniały rok, w którym nie tylko odniósł sukces albumem VICE VERSA, ale także zakochał się w Rosalii. W ostatnich miesiącach roku Rauw wydał kilka piosenek, między innymi z ostatniego albumu, który w krótkim czasie stał się HITEM. Jedno życzenie na rok 2022: niech każda noc nowego roku będzie przepełniona pasją i miłością.


Ptazeta – Cae la noche ft. Juacko

Kanaryjski artysta jest już sensacją w hiszpańskiej muzyce miejskiej. Do jego solidnego projektu dołączają lepsze piosenki i przytłaczający sukces. Została pierwszą Hiszpanką, która uczestniczyła w sesjach Bizarrap i planuje rozpocząć rok 2022 w wielkim stylu. Ta piosenka Ptazety z Juacko jest idealna do przemyślenia i przekalibrowania tych relacji, które prowadzą donikąd. Jeśli zaczynasz 2022 w takim związku… „kochanie, lepiej o tym zapomnieć”.


Rigoberta Bandini – Ay Mama

To jeden z wielkich faworytów na kolejny festiwal w Benidormie. Propozycja Rigoberty Bandini to idealna piosenka do dalszego domagania się kobiecej władzy w 2022 roku, wyjścia na ulice, dalszego wzywania do równości i wolności. Hymn, którego potrzebowaliśmy w rozpoczynającym się roku.

Sprawdź także  Maluma uruchamia Production Company Royalty Films, debiutuje jako reżyser teledyskiem „Mojando Asientos”

Leiva, Natalia Lafourcade – Diazepam

Dla tych, którzy potrzebują trochę znieczulenia dla zmysłów… ta piosenka Leiva z meksykańską Natalią Lafourcade jest niezbędna. Kiedy ogarnia nas strata, nicość lub niepokój, musimy poprosić o fachową pomoc i posłuchać tak pięknych piosenek jak ta. Maj 2022 zapewni nam spokój ducha, na który wszyscy zasługujemy.


Nathy Peluso – Vivir Así Es Morir de Amor

Nathy Peluso została ukoronowana w roku jako jedna z najbardziej wpływowych artystek muzycznych dzięki trasie po Calambre i 5-ciu nagrodach Latin Grammy, które zabrała do domu. Artystka kontynuuje pracę nad swoją muzyką rdzenną i rytmami miejskimi, nie przestając nas zadziwiać, tak jak zrobiła to w swoim najnowszym wydawnictwie, bardzo nowoczesnej wersji klasycznego utworu Sesto Vivir así es morir de amor.


Zzoilo – Starsky & Hutch

Jednym z objawień roku był Zzoilo. Jego piosenka Mon Amour Remix z Aitaną była jedną z piosenek roku , a teraz zamierza podbić muzykę bardziej idealnymi kompozycjami, takimi jak ta, której główny motyw leży u podstaw.


Tini – Aquí estoy

Oto TINI , bardziej odświeżona niż kiedykolwiek, aby dać z siebie wszystko, po przejściu ciężkiej traumy. Inspirująca piosenka, która powinna służyć jako nadzieja i zachęta, że ​​wszystko może pójść lepiej.


Álvaro de Luna, Lola Índigo – Mañana

Jutro może być nowym początkiem, najbliższą przyszłością, której można dotknąć palcami i w tej piosence Álvaro de Luna i Lola Indigo bardzo dobrze opisują ideę cieszenia się dniem dzisiejszym, robienia tego, co czujemy dzisiaj, bo ni wiemy co nadejdzie jutro. To idealny motyw na przywitanie nowego roku, 2022 i skupieniu się na teraźniejszości.


Katy Perry y Alesso – When I’m gone

Najnowsze wydawnictwo kalifornijskiego i szwedzkiego DJ-a i producenta emanuje tańcem ze wszystkich czterech stron. Ta piosenka Katy Perry jest idealna, abyś dał z siebie wszystko na parkiecie, czy to na dyskotece, czy w salonie.

Sprawdź także  Yalitza Aparicio bierze udział w nowym video Mon Laferte

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź