Zobaczcie, jak dziś wygląda zły „Malcolm” z „Pasión de gavilanes / Gorzka zemsta”


nadal wyróżnia się w świecie aktorstwa


Wśród wielu antagonistów, którzy utrudniali życie braciom „Reyes” i siostrom „Elizondo” w , bez wątpienia wyróżnia się „ Ríos”.

Znienawidzony bohater, grany przez Andrésa Felipe Martíneza , zaskarbił sobie niechęć widzów za swoje nieustanne występki i obraźliwą osobowość.


” w „

Na początku wydanej w 2003 roku telenoweli „Malcolm” jest kamerdynerem i zaufanym pracownikiem „Eduviny Trueby” , która umiera po ślubie z „Franco Reyesem”.

Po śmierci milionerki i wyrzuceniu z hacjendy przez Juana i Oscara przybywa z „Carmelą Gordillo” na hacjendę Elizondo zatrudnieni przez „Fernando Escandon” , aby wykonywać swoje obowiązki.

W domu bohaterów cyniczny, podejrzliwy i manipulujący mężczyzna jest odpowiedzialny za przeszkadzanie siostrom i sprzymierza się z „Fernando” przeciwko „Reyesom” .


„Malcolm” w „Pasión de gavilanes”

Choć występując w Pasión de gavilanes miał już długą historię aktorską, Martinez umocnił się w międzynarodowej sławie dzięki świetnej interpretacji „Malcolma”.

Od tego czasu minęło 18 lat, w których życie utalentowanego aktora stojącego za tą złą rolą zmieniło się pod każdym względem .

Zmiana „Malcolma” po Pasión de gavilanes

Teraz kolumbijski ma 59 lat; czas nie minął, nadal wygląda niemal identycznie jak w Pasión de gavilanes i nadal błyszczy w świecie interpretacji.Po wybitnym udziale w telewizyjnym dramacie , również jako scenarzysta był nie do powstrzymania, łącząc udziały w jednym projekcie po drugim dla wszystkich scenariuszy.Na samym małym ekranie, odkąd ostatni raz zagrał Malcolma, nauczyciel teatru powołał do życia wszelkiego rodzaju postacie w ponad 35 produkcjach.

La Cacica (2017-2018), Enfermeras (2020), Operación pacífico (2020) i Verdad oculta (2020) to najnowsze produkcje telewizyjne, w których pracował.

Sprawdź także  La reina del sur 3 / Królowa Południa 3: Kate Del Castillo wkracza do Argentyny, by kontynuować zdjęcia


Podobnie, chociaż mały ekran był wielką sceną, na której najbardziej błyszczał w całej swojej karierze, występował także jako aktor w filmie i teatrze .

El man, el superhéroe nacional (2009) i Buscando a Miguel (2007) to tylko niektóre z ów, w których w ostatnich latach udowodnił swoją wszechstronność aktorską; według Imdb.


Życie osobiste

Jeśli chodzi o życie osobiste, aktor jest zazwyczaj bardzo powściągliwy, ale kilka miesięcy temu wiadomo było, że po 11 latach małżeństwa rozwiódł się z żoną, aktorką Nataly López.

Po kilku latach wyczerpania wszystkich sposobów, aby uratować swoje małżeństwo, para postanowiła rozejść się w 2020 roku.

Podczas związku mieli syna, którego nazwali Gabo, który ma około 9 lat.Podobnie aktor przyjął rolę ojca Isabeli, pierworodnej swojej byłej żony, która była małą dziewczynką, gdy oboje się pobrali.


Podobnie z poprzedniego związku znany artysta ma starszego syna, który napełnia go dumą: Pablo, 30-letniego tenora mieszkającego dziś w Europie.

W swoich sieciach społecznościowych Andrés nieustannie pokazuje, że cieszy się ojcostwem z trójką swoich dzieci.


Nowy biznes?

Z drugiej strony w zeszłym roku Martínez powiedział Lo sé todo, że podczas kwarantanny z powodu koronawirusa dołączył do projektu cukierniczego swojej córki, byłej żony i szwagierki.

Ponadto w rozmowie z programem powiedział, że poprosił swojego brata, aby nauczył go robić pandebono. „Zamierzam zostać cukiernikiem w Bogocie ” – powiedział Pulzo.

Nie wiadomo jednak, czy odwieczny „Malcolm” z Pasión de gavilanes jest nadal aktywną częścią przedsięwzięcia.

Sprawdź także  'Corazón Guerrero' to nowa telenowela Salvadora Mejíi dla Televisa

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź