Vicente Fernández: Kim są jego dzieci i wnuki?


Poznaj całą dynastię Fernández, która opłakuje śmierć „El Charro de Huentitan”


W niedzielę rano krewni  potwierdzili, że „El Charro de Huentitán” zmarł o 6:15 rano. Ta niefortunna wiadomość była już oczekiwana, ponieważ w ostatnich dniach piosenkarz doznał nawrotu choroby w szpitalu, w którym był hospitalizowany od sierpnia.

„Spoczywaj w pokoju. Panie ”, przeczytasz w oficjalnym oświadczeniu. „ Z przykrością informujemy o jego śmierci w niedzielę 12 grudnia o godzinie 6:15 ”

Kim był Vicente Fernández?

Vicente Fernández był jedną z największych postaci muzyki meksykańskiej. A dopełnieniem była jego przygoda z filmem.

W wieku 81 lat Vicente był pewien, że ścieżka, którą rozpoczął w muzyce regionalnej, będzie kontynuowana przez wiele lat dzięki talentowi jego syna Alejandro Fernándeza oraz wnuków Alexa i Camili, którzy postanowili pójść w jego ślady.

Kim są i Vicente Fernándeza?

Chociaż niektórzy członkowie dynastii Fernández są dość sławni i rozpoznawani, ta rodzina jest większa niż myślisz, ponieważ niektóre i piosenkarza postanowiły szukać sukcesu w innych dziedzinach, z dala od kamer.

Vicente Fernández i jego uwielbiana żona „Cuquita” mieli trzech synów: Vicente, Alejandro i Gerardo. Później adoptowali Alejandrę i stopniowo ich rodzina się powiększała.

Ma 57 lat i jest pierworodnym Vicente Fernández. Chociaż zdecydował się na karierę muzyczną, nie udało mu się osiągnąć takiego sukcesu. Niewiele wiadomo o jego pierwszej partnerce, z którą miał czworo dzieci, ale syn „El charro de Huentitán” charakteryzował się różnymi relacjami z kobietami, takimi jak Mara Patricia Castañeda, Karina Ortegón i Mariana Padilla. Jego dzieci to Vicente, Ramón, Sissi i Fernanda.


  • Vicente Fernández (wnuk)

Postanowił wejść w biznes i trzymać się z dala od światła publicznego, więc został przedsiębiorcą i zaczął sprzedawać kawę.

  • Ramón Fernández (wnuk)

Według informacji, które podaje na swoich portalach społecznościowych, Ramón Fernández określa się jako artysta i miłośnik muzyki. Wraz z bratem Vicente sprzedaje kawę. W lipcu 2020 roku został ojcem Luki, trzeciego prawnuka Vicente Fernándeza.

  • Sissi Fernández (wnuczka)

Na początku 2020 roku, przed nadejściem pandemii koronawirusa, Sissi poślubiła Marcelo Garzę Ayalę w bazylice Zapopan w Jalisco. W kwietniu 2021 roku została matką Carlotty, piątej prawnuczki Vicente Fernández.

  • Fernanda Fernández (wnuczka)

Fernanda jest projektantką mody, jest mężatką i mamą dwójki maluchów: Antonelli i Emilio. Dwóch pierwszych prawnuków „El charro de Huentitan”

Lepiej znany jako „ El Potrillo ”, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych interpretatorów muzyki ranchera. , który ma 50 lat, postanowił pójść w muzyczne ślady ojca, a jego kariera obfitowała w sukcesy i kilka skandali. Ma pięcioro dzieci: Alexa, Camilę i América, z América Guinart; a także Emiliano i Valentinę z modelką Ximeną Díaz.  • Alex Fernández (wnuk)

Jest najstarszym synem Alejandro Fernándeza i pokazał, że odziedziczył talent po ojcu i dziadku. Rozpoczął karierę jako piosenkarz, ponieważ chce dalej rozwijać meksykańską muzykę. Ma 27 lat i jest żonaty z Alexią Hernández.  • América i Camila Fernández (wnuczki)

Bliźniaczki „El Potrillo” urodziły się w 1997 roku. Podczas gdy Camila wyróżniała się zaangażowaniem w muzykę pop, America poświęciła się modzie, obszarowi, w którym wyróżnia się talentem do projektowania.

Camila jest najbardziej znaną córką Alejandro Fernándeza, ponieważ postanowiła zająć się muzyką pop, a jej ojciec dał jej wszelkie możliwe wsparcie. Wyszła za mąż za Francisco Barbę, a w marcu ubiegłego roku urodziła dziecko Cayetana, pierwszą wnuczkę Alejandro Fernándeza i czwartą prawnuczkę Vicente.

  • Emiliano Fernández (wnuk)

Niewiele wiadomo o Emiliano, gdyż w przeciwieństwie do swojego starszego rodzeństwa postanowił wycofać się z życia publicznego, ale wiadomo, że utrzymuje z nimi dobre relacje. Ma 21 lat.

  • Valentina Fernández (wnuczka)

Jest najmłodszą córką Alejandro Fernándeza. Ma 19 lat i daleko jej do bycia w centrum uwagi, choć zazwyczaj jest bardzo aktywna na Instagramie.

  • Gerardo Fernández (Syn)

Jest trzecim dzieckiem małżeństwa Vicente Fernández i Doña Cuquita, ale wolał trzymać się z dala od przemysłu rozrywkowego i został biznesmenem. Nie chciał bawić się muzyką. Podjął jednak próbę z poltyką, bo w 2011 roku kandydował jako kandydat na posła federalnego sojuszu PVEM-PRI w Jalisco, ale stanowiska nie utrzymał. Gerardo Fernández nie ma dzieci.

  • Alejandra Fernández (adoptowana córka)

Vicente Fernández i Cuquita mieli tylko trzech synów, ale Alejandra stała się częścią rodziny. Jest córką siostry Cuquity, ale para opiekowała się nią od dziecka, więc legalnie ją adoptowali. Postanowiła trzymać swoje życie z dala od światła reflektorów i teraz pracuje w branży projektowej, a konkretnie w modzie. Chociaż była dwukrotnie mężatką, nie ma dzieci.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź