Mordują Tanię Mendozę, aktorkę „Reina del Sur”


”, , została zamordowana w oczekiwaniu na syna w Felinos Sports Unit


Wielkie poruszenie powstało na portalach społecznościowych, gdy okazało się, że ukochana , znana z roli w filmie „” została zamordowana we wtorek, 14 grudnia 2021 roku.

Według informacji uzyskanych przez władze czekała na syna, który ćwiczył w szkole piłkarskiej „Campo Felino” w dzielnicy Lomas de Cortés, w Cuernavaca, Morelos, kiedy została zaatakowana.Świadkowie makabrycznego zdarzenia powiedzieli, że napastnicy podróżowali na motocyklach, a kiedy zlokalizowali Tanię, natychmiast ją zastrzelili, zabijając ją natychmiast.

Należy zauważyć, że władze są już w trakcie śledztwa, chociaż do tej pory nie schwytano żadnego podejrzanego.

Pamiętajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy modelka i aktorka doznała ataku, bo we wrześniu 2010 roku została porwana wraz z mężem oraz synem.

Kilkakrotnie otrzymywała także groźby śmierci.Tania studiowała w CEA Televisy, a następnie pod koniec lat 90. znalazła miejsce w domowych produkcjach wideo i niektórych telenowelach.

Po „A Rapto sangriento”, gdzie dzieliła się napisami z Roberto Ballesterosem, pojawiły się inne filmy, takie jak „El señor de Sinaloa” z Eleazarem Garcíą Jr. i „100 kilos de plomo” z Roberto „Flaco” Guzmánem.

W 2003 roku zagrała w „La mera reyna del sur” , gdzie zagrała silną i odważną kobietę, która stawiła czoła policji i zdołała przejąć kontrolę nad kartelem narkotykowym.

Nie jest to wersja napisana przez Hiszpana Arturo Pérez-Reverte i spopularyzowana przez , a raczej precyzuje, że jest oparty na powieści Adelfo Hernándeza.

Taśma zaznaczyła jej karierę i stąd pseudonim: .

Sprawdź także  Urban. La vida es nuestra: nowa hiszpańska seria na Amazon Prime Video

Brała udział w „Mujer, casos de la vida real” oraz w kilku odcinkach „El precio de tu amor / Cena miłości”.


„Pochodzę z skromnej, prostej, prostej rodziny i nie wstydzę się tego powiedzieć, wstydem jest udawanie kogoś, kim nie jesteś” – napisała Mendoza w sieciach społecznościowych


Przyjaciele aktorki i piosenkarki złożyli kondolencje jej rodzinie.

„Wczoraj (maretes) odebrali jej życie. Odpoczywaj w pokoju, piękna przyjaciółko. Niech Bóg zachowa cię w swojej chwale i niech wieczne światło świeci dla ciebie” – napisała jej przyjaciółka Damaris.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź