Inne serie i filmy w których występują bohaterowie 'La casa de papel’


Gdy żegnamy się z bohaterami , ogarnia nas nostalgia, ale dobrą rzeczą jest to, że istnieją inne możliwości cieszenia się pracą ów grających w tej niesamowitej serii


Będzie nam brakować ich na ekranie.  (2017) dał nam pięć ów świetnej zabawy i napięcia w najpopularniejszym serialu o napadach. Ale nie martw się, tutaj powiemy Ci, w jakich innych serialach i filmach możesz zobaczyć bohaterów La Casa de Papel.

„Tokio”, „”, „Lizbona”, „Profesor”, „Denver” czy „Nairobi” to pseudonimy, które na zawsze pozostaną w naszych sercach. Te postacie podbijały nasze serca przez cały , ale dzisiaj chcemy je wspomnieć w innych rolach, którymi również możemy się cieszyć.

, „Profesor”

W La Casa de Papel Sergio Marquina jest nieco nieśmiałym i uprzejmym geniuszem, mózgiem napadów. Był odpowiedzialny za zebranie bandy napastników zgodnie z ich wyczynami i charakterem, aby dokonać największych rabunków w Hiszpanii.

Obecnie ma niesamowitą rolę w The Wheel of Time (Koło czasu 2021) – od – grając nikogo innego a Logaina Ablara, samozwańczego złoczyńcę Dragon Reborn, który został porwany przez kapłanki. W tej międzynarodowej produkcji występ Morte był bardzo chwalony, więc wiemy, że kariera Profesora nabiera tempa i przez jakiś czas będziemy go częściej widzieć.


, „

W serialu odkrywamy, że Sergio jest bratem Profesora, został scharakteryzowany jako zarozumiała i narcystyczna postać, którą powoli nauczyliśmy się kochać. Złodziej w białej rękawiczce, „Berlin”, podbił nas swoją niezachwianą lojalnością i stopniowo ujawnianą wrażliwością.

Jedną z wielkich niespodzianek, jakie pozostawił nam koniec La Casa de Papel, było ogłoszenie spin-offu skupiającego się na jego postaci w serialu. Wiemy, że ukaże się on w 2023 roku, ale nie jesteśmy pewni, na jakim etapie jego życia zostanie wyśrodkowana produkcja.

Na pewno pamiętacie go też z roli Diego Murquíi w Gran Hotelu (2011) lub „Gallego” w adaptacji powieści Xaviera Velasco Diablo Guardián (2018).

Sprawdź także  'Guerra de vecinos / Sąsiedzka wojna' serial nakręcony w Guadalajarze ma już datę premiery

Urszula Corbero, „Tokio”

Jeden z najbardziej lubianych bohaterek La Casa de Papel. Zabójcza uciekinierka, a „Profesor” zwerbowała ją ze względu na jej niezwykłą inteligencję i odwagę. Jej śmierć w pierwszym tomie piątego sezonu zraniła nasze serca.

Urszula jest bardzo rozpoznawalną aktorką w Hiszpanii i za granicą, chociaż jej rola jako „Tokio” była prawdopodobnie jej najważniejszą postacią. Widzieliśmy to w filmie Snake Eyes: GI Joe’s Origin (2021) oraz w serialach telewizyjnych, takich jak Gran Reserva (2013), Snatch (2018) i Paquita Salas (2019).


Alba Flores, „Nairobi”

„Nairobi” jest ekspertem od fałszerstw, odpowiedzialnym za kontrolę jakości oraz produkcję pieniędzy i złota skradzionych w rabunkach. Ma 9-letniego syna, nad którym straciła opiekę i którego będzie starała się za wszelką cenę odzyskać odcinek po odcinku. Oprócz tego jest najlepszą przyjaciółką „Tokio” i „Helsinek”.

ma niezaprzeczalny talent i twarz godną każdej dziewczyny Almodóvara, więc na pewno widziałeś ją w kilku iberyjskich serialach telewizyjnych, takich jak El Tiempo Entre Costuras (Krawcowa z Madrytu 2013), Cuéntame Como Pasó (2014) i Vis a Vis (2020). .


Miguel Herrán, „Río

Był to partner „Tokio”, młody haker, który był odpowiedzialny za osłabianie systemu bezpieczeństwa Mennicy.

Miguel jest niezwykle sympatyczny i emanuje wyjątkową energią, a jego rola w La Casa de Papel jest niemal tak silna, jak postać Christiana Vareli w  (2018) . Tak, te dwie role są przytłaczające, ale Miguel miał ogromne występy na dużym ekranie, takie jak Jakiś czas później / Tiempo después (2018), Na szczyt / Hasta el Cielo (2020) i Modelo 77, który ukaże się w 2022 roku.

Sprawdź także  Pedro Alonso opowiada o Berlinie i końcu La Casa de Papel

Jaime Lorente, „Denver”

Denver jest mięśniakiem drużyny, ale nie daj się zwieść jego zdolnościom fizycznym, ta postać ma ogromne serce. Jest synem Moskwy, w związku ze Sztokholm i przybranym ojcem Cincinnati, dziecka, które Sztokholm miała z Arturito.

Jaime jest jedną z tych świeżych i młodych twarzy w hiszpańskiej telewizji i podobnie jak Miguel, jego rola w  jako „Nano” García całkowicie podbiła serca.


Estera Acebo, „Sztokholm”

Była jedną z zakładniczek pierwszego napadu. Była sekretarką i kochanką znienawidzonego Arturito, z którym miała syna Cincinnati, w końcu dołącza do bandy napastników i łączy się z „Denverem”. W całej serii widzieliśmy, jak stopniowo wzmacnia się, a jej przemiana ogromnie nas zachwyciła.

Oprócz bycia aktorką, Esther jest prezenterką telewizyjną i reporterem. Wystąpiła w serialu Antes de Perde (2019) oraz w filmie La Casa de Tiza (2021).

Darko Peric, „Helsinki”

Jedna z naszych ulubionych postaci i najlepszy przyjaciel „Nairobi”. „Helsinki” był jedną z tych przerażających postaci, ale z sercem większym i bardziej miękkim niż jakakolwiek inna. Jest ekspertem od broni i serbskim weteranem.

Widzieliśmy aktora w serialach takich jak El Crac (2017) i  Sé Quién Eres (Wiem, kim jesteś2017).

Paco Tous, „Moskwa”

Jest ojcem „Denvera” i ojcem chrzestnym „Manili”, ma również ogromne znaczenie w serialu, ponieważ wie, jak otwierać zamki w sejfach i kopać tunel, aby uciec z fabryki.

Paco ma dość rozbudowaną filmografię, wystąpił w filmach takich jak Operation Camarón (2021), La Lista de los Deseos (2020) oraz w serialach takich jak La Peste (2018), Mentiras (2020) i  ( 2020).

Enrique Arce, Arturo Roman

Najbardziej znienawidzony w serii. Arturito był zakładnikiem w pierwszym sezonie, palantem, który miał pozamałżeńskie stosunki z „Sztokholm”, a który później stara się zostać guru samopomocy wyolbrzymiając wszystkie swoje zawodowe osiągnięcia.

Chociaż był już dość uznanym aktorem, nawet w teatrze, jego rola jako Arturito przyniosła mu kilka międzynarodowych ról, takich jak Tango One (2018) Terminator: Mroczne przeznacznie (2019) i może nie wiedziałeś, ale pracował z Woodym Allenem w Rifkin´s Festival (Hiszpański romans 2019).


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź