Ariadne Díaz wyznaje, z którym aktorem nie zrobiłaby telenoweli i dlaczego


zdradziła, z którym aktorem nie chciałaby pracować w telenoweli i wyjaśniła swoje ważne powody

Bohaterka “La doble vida de Estela Carrillo” opowiedziała o kilku kwestiach związanych ze światem aktorstwa. 

W niedawnym wywiadzie dla Tlnovelas zapytano , z którym aktorem nie chciałaby pracować, i odpowiedziała, że ​​to

Następnie wyjaśniła, że dyskutowali o tym i zgadzają się nie współpracować razem, ponieważ może to wpłynąć na ich romantyczny związek. 

„Pod koniec dnia byłoby to jak powrót do domu i nie mieć o czym rozmawiać. Uwielbiam to, że robi projekt, przyjeżdża, mówi mi co robił, a ja też mam swoje rzeczy do powiedzenia. Bardzo się szanuję, ale wydaje mi się, że nie byłoby to dobre dla naszego związku” – dodała. 

Artystka wspomniała również o znaczeniu poszanowania przestrzeni drugiego człowieka, mimo że pracuje się w tej samej dziedzinie. 

„Jest tyle godzin, tyle pracy, że myślę, że wpłynęłoby to na nasz związek” – powtórzyła Meksykanka. Z drugiej strony dała do zrozumienia, że ​​chce wrócić na ekrany z odpowiednim i kuszącym projektem. 

„W telenoweli nie brakuje mi wielu części. Powieści są zwykle pełne zazdrości, a kiedy masz okazję zagrać główną rolę, dosłownie cała produkcja, która jest za tobą i jest trochę zależna od ciebie, więc jest to bardzo duża odpowiedzialność ”, była szczera. 

Przypomniała również, że postanowiła zrobić sobie przerwę, aby poświęcić się rodzinie i spróbować nowych rzeczy.

„Bardzo się cieszę, że próbuję wszystkiego, ale bez wątpienia mogę powiedzieć, że najbardziej brakuje mi w tworzeniu telenowel ludzi i publiczności, która je ogląda” – powiedziała.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź