Anahí wypuszcza nową wersję „Nuestro Amor” z zespołem Moderatto


Posłuchaj nowej wersji znanej piosenki


Anahí właśnie wydała nową wersję „  ” na wszystkich platformach audio, piosenki , która stała się utworem otwierającym meksykańską telenowelę „Rebelde”.  została przeprojektowana z meksykańskim zespołem rockowym , który podkreślił instrumentalne gitary i perkusję.

Na końcu utworu można usłyszeć Anahí, wypowiadającą swoje słynne powiedzonko: „Yo digo 'R', tu dices 'BD'. Oczekuje się, że wkrótce pojawi się klip. W filmach udostępnianych w mediach społecznościowych Anahí pojawia się ubrana w sposób, który przypomina nam czasy RBD, kiedy wciąż grała postać Mía Colucci. Często zdarzało się, że nosiła ten rodzaj ubrań: szorty/mini spódniczki, i górę odsłaniającą brzuch. Ale w tej wersji, nawet by dopasować się do muzyki, ma bardziej rockowy styl, czarny i z metalicznymi aplikacjami.

Anahí filmowana była na green screen, urządzeniu używanym do dodawania obrazu do tła podczas edycji. Czy ktoś jeszcze jest ciekawy?


@estanahi

Ya casi!! 🤟⭐️🤟⭐️🤟⭐️🤟

♬ sonido original – Anahí
@estanahi

Im back! 😉 #NuestroAmor #ModerattoRBD 🤟⭐️🤟⭐️🤟⭐️

♬ sonido original – Anahí

” był pierwszym singlem z albumu o tym samym tytule, wydanym w 205 roku. U szczytu sukcesu telenoweli „Rebelde” wpływ był ogromny. Utwór dotarł do pierwszej dziesiątki listy Billboard Latin.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź