Amazon Prime Video ogłasza rozpoczęcie produkcji nowego kolumbijskiego serialu


” jest oparta na sztuce „Veneno” Caroliny Cuervo. W produkcji zagrają Cuervo, Ana María Orozco, Cecilia Navia i


 ogłosiła rozpoczęcie produkcji nowej oryginalnej kolumbijskiej serii „, na podstawie sztuki „Veneno” Caroliny Cuervo.

W tej czarnej komedii występują Cuervo (tak, autorka pracy, na której oparty jest ), Ana María Orozco (Brzydula), Cecilia Navia i , i opowiada historię czterech wspaniałych przyjaciółek, które zamieniają uroczystą kolację w kompletny koszmar, w którym głównym gościem wieczoru jest zazdrość. Sześć odcinków „Cochina Envidia” jest kręconych w Bogocie pod kierunkiem Mateo Stivelberga i wyprodukowanych przez autorkę sztuki, na której oparty jest Caroliny Cuervo.

„Poruszyłam kwestię zazdrości, ponieważ jest to ludzkie, powszechne, ale niewypowiedziane uczucie. Zaskakuje mnie, jak ten kraj nie pozwala nam się rozwijać, jak nie lubimy, gdy ten drugi dobrze sobie radzi. O ile mamy wszystko, zawsze czegoś nam brakuje” – mówi Cuervo o pracy, która zainspirowała tę serię, zakotwiczoną w kobiecym świecie.

„Cochina Envidia” to najnowsza Original ogłoszona przez Amazon i dołącza do rosnącej listy docenianych przez krytyków oryginalnych serii, takich jak „The Boy from Medellín” (dokument J. Balvina), „Subete a mi Moto”, „Vacaciones con los Derbez” i “La Jauría / Sfora”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź