Aktorki, z którymi Bárbara Mori musiała walczyć o rolę Rubí


Rywalizacja była dość wyrównana, ponieważ o rolę Rubí .a rywalizowało sporo ważnych postaci


Telenowele są wysoko oglądanymi produkcjami w Ameryce Łacińskiej, a większość z nich osiąga duże liczby na kontynencie, jeśli chodzi o oglądalność. Dlatego kilku aktorów walczy ze swoimi kolegami na castingach, aby dostać rolę. Jeden z najgłośniejszych przypadków dotyczy  , ponieważ jego bohaterka, Bárbara Mori, musiała walczyć z kilkoma aktorkami, aby zagrać tę rolęWersja z 2004 roku była jedną z wielu adaptacji oryginalnej telenoweli z 1968 roku, która obraca się wokół ambitnej kobiety o skromnym pochodzeniu i oszałamiającej urodzie, która jest zdeterminowana, aby zmienić swoje położenie, wykorzystując swoje uwodzicielskie umiejętności z lekarzem-milionerem i w ten sposób zwiększyć swój status społeczny i ekonomiczny.

Aktorki, które brały udział w castingach z Bárbarą Morí do roli Rubí

Choć występowała w telenoweli jako Maribel de la Fuente, jej intencją było zagranie głównej roli. Aktorce nie udało się jednak otrzymać głównej roli, ale zdobyła odpowiednią pozycję w słynnej historii. Ta interpretacja byłaby tą, która doprowadziłaby ją do lepszego rozpoznania w świecie rozrywki w Meksyku.

„Pamiętam, że brałam udział w przesłuchaniu do „”, wyobraź sobie… ja „Rubi”, nie byłabym z „Rubi” ” – skomentowała podczas sesji na Instagramie.

Aktorka również przyszła na castingi z zamiarem utrzymania głównej roli. Jednak, jak to się stało z Bracamontes, Marlene nie udało się zdobyć pozycji Rubí, ponieważ brakowało jej siły i charakteru do tej postaci. Nie została jednak pozostawiony z pustymi rękami, ponieważ dostała także rolę w telenoweli grając Sonię, pierwszą żonę Alejandro.


Kilka miesięcy przed tym, jak w „Rebelde” została wielką gwiazdą aktorską i muzyczną, Anahí chciała spróbować szczęścia w zagraniu tej bohaterki. Ale tym razem aktorka została odrzucona i według jej własnych słów mogło to być tak dlatego, że była bardzo młoda w porównaniu z resztą kobiet, które aspirowały do ​​tej roli, mając wówczas zaledwie 20 lat.

Czuję się jak córka niektórych, no cóż, może nie córka, ale czuję, że nagle mówię „o”. Myślałam, że zobaczę więcej dziewczyn [w swoim wieku], ale w porządku” – skomentowała aktorka reporterom La Oreja.


Patricia Manterola

Podobnie jak reszta dziewczyn, Manterola również chciała spróbować szczęścia w intrygującej roli makiawelicznej bohaterki. Ale podobnie jak inne, została usunięta z projektu. I podobnie jak Anahí została również sfotografowana przez kamery La Oreja podczas sesji castingowych.

Jednak Patricia nie pozostała długo z pustymi rękami, ponieważ w tym samym roku udało jej się dostać główną rolą w telenoweli „Apuesta de Amor” , a nawet została nominowana z Bárbarą Mori do nagrody TVyNovelas dla najlepszej aktorki.


Monika Sanchez

Podobnie jak Anahí i Patricia, Mónika została również sfotografowana przez kamery La Oreji podczas sesji castingowych, aby wybrać bohaterkę Rubi. Jak stało się jasne, została również odrzucona, mimo że skomentowała w programie, że chciałaby „zagrać w tej historii i zagrać tę postać”.

I podobnie jak Manterola, Sánchez również otrzymała nagrodę pocieszenia, ponieważ w tym samym roku obie zagrały w Apuesta de Amor, z Moniką grającą Evę Flores, znaną jako „La Mariposa”.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź