Zuria Vega zdradza trudny moment, w którym straciła swoje pierwsze dziecko


Lubiana wyznała, że ​​choć zarówno ona, jak i jej mąż ze wzruszeniem przyjęli wiadomość o pierwszej ciąży, niestety stracili dziecko


Chociaż wielu nie wiedziało o tym trudnym okresie w jej życiu, w końcu otworzyła swoje serce i opowiedziała, czego doświadczyła po tym, jak dowiedziała się, że straciła swoje pierwsze dziecko.

Alberto i ja już rozmawialiśmy o byciu rodzicami i czekaliśmy, ale coś we mnie mówiło, że coś jest nie tak ” – powiedziała  „La Venganza de las Juanas / Zemsta pięciu sióstr” podczas wywiadu z Marą Patricią Castañedą.

Aktorka zdradziła w rozmowie z Marą Patricią Castañedą, że niewiele osób wiedziało o tej ciąży, bo od początku czuła, że ​​coś jest nie tak. Zarówno ona, jak i jej mąż Alberto Guerra zdecydowali, że przekażą tę wiadomość tylko najbliższej rodzinie, ale niestety kilka tygodni później stracili dziecko.W trakcie cierpienia pomyślała, że ​​coś jest nie tak i dlatego straciła dziecko, a kilku lekarzy zaproponowało jej leczenie bezpłodności.

Zdarzenie tak bardzo wpłynęło na córkę Gonzalo Vegi, że wpadła w obsesję na punkcie jak najszybszego ponownego zajścia w ciążę.

Jednak para zbliżyła się do siebie i z wiarą w Boga, kilka miesięcy później przywitali swoją pierwszą córkę, która przyniosła ze sobą specjalny znak.

„Moja córka urodziła się 11 stycznia, tego samego dnia, w którym dowiedziałam się, że jestem w ciąży z poprzednim dzieckiem” – powiedziała.

Zdecydowanie trudne doświadczenie dla ukochanej aktorki, coś, co zawsze będzie miała w sercu, ale dzięki miłości, jaką otrzymała od rodziny, przyjaciół, a zwłaszcza od partnera, udało jej się napełnić się odwagą, by kontynuować walkę.

Teraz cieszy się swoją piękną rodziną, o czym świadczą zdjęcia, które publikuje w sieciach społecznościowych.

Aktorka ma dwoje dzieci, Luę i Luccę, owoc małżeństwa z Alberto Guerrą, i nie planuje powiększania rodziny.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź