W brazylijskim filmie Netflixa główną bohaterką jest Larissa Manoela


Napisana przez Thalitę Rebouças, premiera nowej komedii romantycznej platformy streamingowej planowana jest na 26 grudnia


zagra w nowym brazylijskim filmie na , zatytułowany , został napisany przez , a premiera zaplanowana jest na 26 grudnia.

Wyprodukowany wyłącznie na platformę streamingową jest romantyczną komedią nazwaną na cześć głównej bohaterki (), granej przez Larissę. W fabule jest zdeterminowaną, pracowitą i ambitną studentką medycyny, która marzy o zostaniu najlepszym chirurgiem na świecie.

Jednak w tej nowej produkcji Netflixa bohaterka Larissy Manoeli musi poradzić sobie ze swoimi studiami, a także ze swoim byłym chłopakiem, który zawsze przeszkadza w realizacji celów głównej bohaterki.

Ponadto Lulli doznaje bardzo silnego szoku wywołanego przez aparat do rezonansu magnetycznego, przez co jej świat wywraca się do góry nogami i zaczyna słyszeć myśli innych ludzi.

Teraz młoda kobieta, która do tej pory nie mogła słyszeć otaczających ją osób, będzie musiała nauczyć się radzić sobie z cudami i niebezpieczeństwami związanymi z poznaniem tego, co myślą inni.

Oprócz Larissy Manoeli w obsadzie znaleźli się również Sérgio Malheiros, Amanda de Godoi, Vinícius Redd, Yara Charry, Nicolas Ahnert, Paula Possani, Gabriel Contente, Ana Mangueth i Carlos Artur Thiré, a także są specjalne występy gościnne Guilherme Fontes, Luciana Braga, Marcos Breda i samej Thality Rebouças, autorki nowego filmu .


debiutuje na Globo

Larissa Manoela wciąż pracuje nad swoją pierwszą telenowelą dla Globo, zatytułowaną „Além da Ilusão”. Fabuła, napisana przez Alessandrę Poggi, powinna zastąpić „Nos Tempos do Imperador”, ale wciąż nie ma daty premiery.

W fabule Larissa, która będzie bohaterką, wystąpi u boku Antonio Calloni i Malu Galli, którzy wcielą się w rodziców. Początkowo Cláudia Raia i Dan Stulbach zostali przydzieleni do życia z parą, ale ostatecznie opuścili projekt z powodu różnych opóźnień spowodowanych pandemią.

Oboje ucierpią z powodu śmierci najstarszej córki, Isabeli (Larissa Manoela), a także zobaczą, jak ich najmłodsza, Isadora (Larissa Manoela), zwiąże się wiele lat później z jej domniemanym mordercą, Davi (Rafael Vitti).

Potwierdzono również, że w projekcie działają takie nazwiska jak Paloma Duarte, Danilo Mesquita, Alexandra Richter, Paulo Betti, Gaby Amarantos, Cláudio Gabriel i Lima Duarte.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź