To produkcje, które Televisa szykuje na 2022 rok


Nowa wersja Los Ricos También Lloran będzie odpowiedzialna za


W stylu Marvela i  zapowiedziały produkcje, które ukażą się w całym roku. W przyszłym roku telewizja z San Ángel powraca nie tylko z dużymi serialami biograficznymi, które miały bardzo wysokie budżety w porównaniu z innymi podobnymi projektami, takie jak Gloria: La Bioserie, a także powrót Fábrica de Sueños, firmy produkcyjnej, która w 2019 roku postawiła na ożywienie wielkich sukcesów meksykańskich telenowel, dzięki którym stacja telewizyjna stała się czołowym producentem telenowel na świecie.

Los Ricos También Lloran będzie nowym wielkim projektem obu nadawców, aby podjąć ideę tworzenia nowych wersji swoich projektów z nowoczesnymi adaptacjami, a tym samym osiągnąć dni chwały, jakie mieli w przeszłości. Tytuły takie jak Corazón GuerreroLa Herencia: Un legado de amorAmor DivididoLa Mujer De Nadie czy La Mujer Del Diablo to tylko niektóre z zapowiadanych projektów.


Oficjalny kalendarz / (zdjęcie: Twitter / @ tlnovelas)


Televisa ogłosiła swój harmonogram produkcji, który tym razem będzie w 100 procentach w połączeniu ze stacją telewizyjną Univision, z którą w kwietniu 2021 roku zdecydowała się połączyć zasoby medialne, treści i produkcję, aby zaoferować największą na świecie bibliotekę treści w języku hiszpańskim świata i tym samym konkurować z platformami streamingowymi, takimi jak NetflixParamount+ czy Disney+ / Star+ .

Telenowele: Wspaniała i długo oczekiwana kontynuacja Corona De Lágrimas -II część – to część atrakcji, które szykują na przyszły rok. Jeśli chodzi o pierwotną obsadę, potwierdzonymi aktorami będą Ernesto Laguardia i Victoria Ruffo , podczas gdy Geraldine Bazán i Adriana Louvier nadal rozmawiają, aby uzgodnić swój udział. Z drugiej strony, nową aktorką jest Julieta Olivares, a o rolę Olgi Anciry walczą Jessica Coch i Margarita Magaña.


Zdjęcia: Las Estrellas Tv

Los Ricos También Llora:  powraca do Televisy, aby kontynuować adaptacje najpopularniejszych serii firmy. Projektem, który rozpoczął tą nową erę była La Usurpadora / Uzurpatorka 2019, z udziałem Sandry Echeverría i Andrés Palaciosa, chociaż wszystko poprawiło się dzięki niesamowitej adaptacji Cuna de Lobos i Rubi. Ta kontynuacja jest jedną z najbardziej cenionych produkcji fanów telenoweli.

„Wszyscy zgadzają się, że  Los Ricos También Llora 2022 to , której wszyscy chcieliśmy i w końcu nam dadzą”. „Samo myślenie o tym, jak mogą zrobić tę telenowelę ze zmianami społecznymi, które nastąpiły w naszym kraju od czasu jej wyemitowania, sprawia, że ​​bardziej interesuję się projektem”, „Jeśli zrobią to tak jak z Cuna de Lobos, wszystko będzie niesamowite, ponieważ to umiejętność dostosowania klasyki do aktualnych rzeczy i sytuacji”, pisali fani.

Po Vencer el Pasado, czwarta i ostatnia część serii „Vencer” Televisy jest już w fazie rozwoju. „Jesteśmy teraz na etapie tworzenia literackiego z tym samym zespołem literackim, który kierował pozostałymi trzema, ale jesteśmy dopiero na etapie śledztwa, więc dokonujemy przeglądu tematów” – powiedziała producentka wykonawcza „Vencer”, Rosy. Ocampo,  People en Español.

zawierają największe projekty Televisy.  Gloria: La Serie; 28 października rozpoczął się pierwszy etap castingu twarzą w twarz. Producent Carla Estrada skomentowała wtedy Hoy: „ Cóż, szukamy dziewczyn, które mają energię, które mają pożądanie, które mają całą tą aparycję, którą ma Gloria: że jest smutna, że ​​jest szczęśliwa, że ​​jest dobra, że się narodziła” , wyjaśniła producent Lazos de Amor.

Choć nic jeszcze nie wiadomo, stacje telewizyjne przygotowują: María Felix: La DoñaPedro Infante: La Boiserie i El Maleficio, kolejny klasyk stacji telewizyjnej, która skończyła 70 lat.


Cała lista premier:

 • „Los Ricos Tambien Iloran” (Carlos Bardasano) – premiera 14 lutego!
 • „Corona de lagrimas II” (Jose Alberto Castro) – premiera w czerwcu!
 • „Corazon Guerrero” (Salvador Mejia) – premiera w kwietniu!
 • „La Mujer de Nadie” (Giselle Gonzalez) – premiera w maju!
 • „Vencer la ausencia” (Rosy Ocampo) – premiera w lipcu!
 • „Amor Dividido” (Angeli Nesma Medina) – premiera 17 stycznia!
 • „Gloria, la serie” (Carla Estrada) – premiera pod koniec roku!
 • „La Mujer del Diablo” (Carlos Bardasano) – premiera w drugiej połowie roku!
 • „La Herencia” (Juan Osorio) – premiera w marcu!
 • „El Maleficio” (Jose Alberto Castro) – premiera pod koniec roku!
 • „Maria Felix, La Doña” (Carmen Armendáriz) – premiera pod koniec roku!
 • „Pedro Infante, la serie” (Santiago Galindo) – premiera pod koniec roku!

Na 2022 zapowiadane są także:

 • „Vida Robada” (Carlos Moreno) – premiera w drugiej połowie roku!
 • „Travesuras de la Niña Mala” (Patricio Wills) – premiera w drugiej połowie roku!
 • „El hombre del mańana” (Emilio Larosa) – premiera pod koniec roku!
Udostępnij

Zostaw odpowiedź