Sin-Huellas (Foto: Prime Video)

„Sin huellas / Bez śladów”: cała obsada hiszpańskiego serialu Amazona


i wystąpią w serialu łączącym humor, akcję, różnorodną obsadę i kontrast pustyni z plażą Alicante


 ogłosiło dziś, że hiszpańska aktorka, zdobywczyni nagrody Goya, (Carmen y Lola, Hasta el cielo) oraz Meksykanka (Luis Miguel: La serie, El exorcismo de Carmen Farías) będą bohaterkami nowa seria  , do której już rozpoczęto zdjęcia

Obsadę dopełnia Silvia Alonso (Hasta que la boda nos separe), Borja Luna (Las chicas del cable / Telefonistki), Álex Gadea (Toy Boy), Adrian Grösser (Hache), Adriana Torrebejano (Historias para no dormir), Leonardo Ortizgris (Güeros) i Pastora Vega (Velvet).

„Ten projekt zainteresował mnie zarówno główną osią, jak i pobocznymi wątkami, które generują cały dyskurs” – mówi Carolina Yuste.

„To mój pierwszy raz, kiedy pracuję w Hiszpanii i nie wyobrażałam sobie, że mogę to robić z lepszym zespołem kreatywnym ” – mówi Camila Sodi. „Od mojej partnerki przygodowej Carolina Yuste, przez scenarzystów i showrunnerów, po wspaniały zespół reżyserski”.

To ekscytujące, że dwie wspaniałe aktorki prowadzą ten ” – powiedziała Georgia Brown, szefowa EU Originals. „ Historia „  wzywa do różnorodności i wzmocnienia pozycji. Jesteśmy dumni, że mamy talent Caroliny, Camili i reszty obsady do ożywienia tej produkcji”.

Sin huellas

Desi (Carolina Yuste) i Cata (Camila Sodi), Cyganka i Meksykanka, są sprzątaczkami. Cóż, były. Zostały wyrzucone z dnia na dzień. Niezwykle przytłoczone i mając wystarczająco dużo na przetrwanie miesiąca, spodziewają się cudu, który nadejdzie w formie wezwania, gdy zlecono im sprzątanie rezydencji Roselló, jednej z najpotężniejszych rodzin w Alicante. Wszystko idzie dobrze, dopóki nie znajdą zwłok kobiety. Przerażenie. Panika. Policjant z Arroby. Po początkowym szoku Cata i Desi zdają sobie sprawę, że posprzątały. Żadnych śladów. Są idealnymi podejrzanymi i dlatego ściga ich policja. A także kilku rosyjskich zabójców. I rodzina milionerów. I były mąż z mariachi. Zobaczmy, jak wyjdą z tego szaleństwa.

Sin huellas będzie się składać z 8 40-minutowych odcinków wyprodukowanych przez Zeta Studios, z Eneko Gutiérrezem ( El vecino) jako producentem wykonawczym, Carlosem de Pando ( El Ministerio del tiempo) i Sarą Antuñą (La víctima número 8 / Ósma ofiara ) jako showrunnerami, a twórcami z Gabi Ochoa (El amor no es lo que era) i Héctor Beltrán (El Acabose ). Ponadto Paco Caballero (  El vecino ), Gemma Ferraté (Todos los caminos de Dios), Samantha López Speranza i Koldo Serra (La casa de papel) tworzą zespół zarządzający.

Sin huellas  dołączy do tysięcy seriali i filmów dostępnych w katalogu , w tym do innych hiszpańskich serii Original, takich jak La TemplanzaEl desafío: ETA, El Cid, LOL: Si te ríes pierdes, La leyenda de Sergio Ramos i G.E.O: Más allá del límite, a także nadchodząceego wydania Celebrity Bake Off España i Un asunto privado.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź