Rubí: to wszyscy aktorzy, którzy zagrali Héctora


Jako pierwszy zinterpretował go Carlos Fernández


Choć świat pamięta Rubi jako emblematyczną telenowelę, której premiera odbyła się w 2004 roku, historia pięknej, ale przewrotnej kobiety nie narodziła się w tym spektaklu.

Melodramat Televisy, kierowany przez Bárbarę Mori, jest w rzeczywistości najbardziej udaną adaptacją komiksu opublikowanego w magazynie Lágrimas, risas y amor w 1963 roku.Od czasu publikacji historia napisana przez Yolandę Vargas Dulché całkowicie zdobyła publiczność i była kilkakrotnie pokazywana na ekranach.

Chociaż każda wersja jest inna, fabuła zasadniczo pozostaje taka sama: ambitna kobieta wykorzystuje swoją urodę i przebiegłość, by wydźwignąć się z biedy, niezależnie od tego następstw.

Aktorzy, którzy dali życie „Héctorowi” w

We wszystkich przeróbkach pierwsza wielka antagonistka „Rubi” pragnie uwieść chłopaka-milionera swojej najlepszej przyjaciółki i poślubić go, aby zarobić fortunę oraz podnieść swój status.

W wersji z 2004 roku postać ta nazywa się „Héctor”. Jednak w każdej adaptacji historia i rola przeszła kilka zmian.Z tej okazji przedstawiamy Wam artystów, którzy dali życie tej roli we wszystkich wersjach:

Carlos Fernandez

 Carlos Fernández wszedł w skórę tej postaci w pierwszej telewizyjnej wersji , telenoweli wyemitowanej przez Telesistema Mexicano w 1968 roku.

W tej serii bohater zachowuje nazwisko z komiksu: „César Valdés”. W ramach fabuły przystojny jest inżynierem, który utrzymuje kontakt korespondencyjny z „Maribel” .

Po spotkaniu z nim „Rubí” od razu wpatruje się w niego jako przystojnego i bogatego. Z drugiej strony gardzi swoim przyjacielem lekarzem „ Alejandro” ze względu na jego pochodzenie.


Carlos Fernández w „Rubi” (1968) | Przechwytywanie wideo

Udając pomoc przy ślubie swojej najlepszej przyjaciółki, bohaterka zaczyna flirtować z inżynierem, który ostatecznie zakochuje się w niej po uszy.

Całkowicie oszołomiony 'César' prosi ' Rubi' o podróż z nim do Nowego Jorku i zostają nakryci przez 'Maribel'. W końcu uciekają i pobierają się, ale ich małżeństwo nie jest sielankowe.

Później ulega wypadkowi, który pozostawia go na wózku inwalidzkim, a ona pozostawia go w stanie bankructwa z powodu uzależnienia od hazardu.


Carlos Fernández w „Rubi” (1968) | Przechwytywanie wideo

Wreszcie, pozbawiony fortuny i przygnębiony pogardą żony, bohater ginie podczas operacji z rąk roztargnionego „Alejandro” .

Carlos Bracho

W 1970 roku, zaledwie kilka lat po pojawieniu się Rubi w telewizji, historia ambitnej kobiety przeniosła się na duży ekran w filmie fabularnym o tym samym tytule.

Na taśmie, która trwa 110 minut, odtwarzana jest dokładnie ta sama historia, co w telenoweli i to aktor Carlos Bracho zagrał „Césara Valdésa” .


Carlos Bracho w „Rubi” (1970) | Przechwytywanie wideo

Sebastian Rulli

Ponad dwie dekady po pierwszej adaptacji Rubi, Televisa wydała w 2004 roku nowoczesną wersję z różnymi modyfikacjami fabuły Vargasa Dulché.

W meksykańskiej serii, jednej z najbardziej udanych w historii telewizji latynoamerykańskiej, argentyński Sebastián Rulli odegrał tę pamiętną rolę.W tym telewizyjnym dramacie bohater zmienia imię na „Héctor Ferrer Garza” i jest architektem, który zaleca się online do „Maribel de la Fuente”.

Podobnie jak w oryginale, podczas gdy jej przyjaciółka przygotowuje ślub, „Rubi” dyskretnie zakochuje się w „Héctorze” i sprawia, że ​​wierzy, że kocha go nieokiełznanie.

Młody architekt wpada w jej sieci i na chwilę przed ślubem z „Maribel” postanawia uciec z nią do Cancun. W tym miejscu biorą ślub, a on zaczyna spełniać jej życzenia.


W tej historii na końcu  także umiera.

Dieter Ocampo

W 2010 roku Filipiny wydały własną wersję melodramatu prowadzonego przez Rulli wraz z Bárbarą Mori, Eduardo Santamariną i Jacqueline Bracamontes.

Seria, która miała w sumie 127 rozdziałów, miała jako „Héctora Ferrera” filipińskiego łamacza serc Dietera Ocampo


Rodrigo Guirao

Niedawno Televisa przedstawiła premierę restartu telenoweli z 2004 telenoweli Rubi jako trzeci projekt w swojej telewizyjnej serii „Fábrica de sueños”.

W tej najnowszej wersji, która została nagrana w formacie seryjnym z 27 odcinkami, argentyński łamacz serc Rodrigo Guirao był odpowiedzialny za ożywienie „Héctora Ferrera Garzy”


Udostępnij

Zostaw odpowiedź