Potwierdzone! Michel Brown będzie Franco Reyesem w 'Pasión de gavilanes 2 / Gorzka zemsta’


powraca jako do drugiego sezonu / , którego premiera odbędzie się w 2022 roku


ogłosił na początku roku, że udana będzie miała drugą część. 

Miesiące później sieć potwierdziła udział Danny Garcíi, Paoli Rey, Natashy Klauss, Juana Alfonso Baptisty i Mario Cimarro, ale również z informacją o wielkim nieobecnym Michelu Brown. 

Argentyńczyk wyjaśnił wówczas, że z powodu innych zobowiązań do pracy nie będzie go w tym projekcie. 

„Będę brał udział w innym projekcie w tym samym czasie, w którym rozpoczynają i z tego powodu nie będę mógł w nim uczestniczyć. Dla mnie to świetne wspomnienie. Myślę, że żyłem w tych chwilach tego świata, który przydarzył się bohaterowi, odkrywając siebie na nowo. Myślę, że to jedna z postaci, które noszę w sercu i którą naprawdę lubię grać” – powiedział Radio Mitre. 

Jednak w ostatnich tygodniach udało się potwierdzić, że znajdzie się w nowych odcinkach. 

Chociaż ograniczył się do bezpośredniego potwierdzenia swojego występu, Danna García poinformowała o powrocie Franco Reyesa. 

Podczas transmisji na żywo na Instagramie Norma Elizondo z Pasión de gavilanes przekazała wspaniałą wiadomość. 

„Tak, Michel tam będzie, tak, będzie. Jak, kiedy i gdzie nie należy ta informacja do mnie, aby to powiedzieć, ale do Michela. On powinien to powiedzieć. W każdym razie jesteśmy bardzo podekscytowani widząc się w pewnym momencie. Wszyscy wchodzimy w różne momenty historii ”- powiedziała Kolumbijka. Przed wypowiedziami Danny Garcíi Michel Brown udostępnił zdjęcie przedstawiające charakterystyczny kapelusz jego postaci w  . Wspomnianej publikacji towarzyszył list, w którym zapewniał, że przez ponad 18 lat trzymał ten kawałek serii i w tym tygodniu opowie, co zrobi.

Przypomnijmy, że niedawno zakończył nagrywanie swojego nowego serialu Netflixa zatytułowanego Pálpito.

W tym projekcie dzieli się sceną z Aną Lucíą Domínguez, Sebastiánem Martínezem i Margaritą Muñoz.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź