„Pasión de gavilanes” 2: Paola Rey i Juan Alfonso Baptista jako Jimena i Óscar, prawie 20 lat później


Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym pojawia się z Juanem Alfonso Baptistą jako i Óscar w drugim sezonie „


Drugi sezon „Gorzkiej zemsty” budzi spore oczekiwania wśród opinii publicznej. Chociaż początkowo tylko Danna García, Mario Cimarro, , Natasha Klauss i wrócili na plan, w końcu Michel Brown zgodził się dołączyć do swoich kolegów z drużyny, aby powrócić do interpretacji braci Reyes i sióstr Elizondo.

Po prawie 20 latach  powraca na ekrany z sequelem, który obiecuje kontynuację historii, która urzekła widzów między październikiem 2003 a lipcem 2004 w pierwszej emisji. Oprócz oryginalnych aktorów, w drugim sezonie pojawią się nowe twarze, które dołączą do projektu .

Prawda jest taka, że ​​nie można sobie wyobrazić „” bez jednej z trzech głównych par. Jedną z nich są Paola Rey i , którzy grali odpowiednio Jimenę Elizondo i Óscara Reyesa, a którzy powracają, by ponownie rozkochać publiczność. Jak teraz wyglądają aktorzy?

„PASIÓN DE GAVILANES” 2: PAOLA REY I JUAN ALFONSO BAPTISTA JAKO I ÓSCAR, PRAWIE 20 LAT PÓŹNIEJ

Paola Rey i Juan Alfonso Baptista zagrali odpowiednio Jimenę Elizondo i Óscara Reyesa w „Pasión de gavilanes”. Byli jedną z wiodących par w tej historii i razem oczarowali publiczność chemią, którą zademonstrowali na ekranie.

Teraz, prawie , Paola Rey i Juan Alfonso Baptista ponownie wcielili się w swoje kultowe postacie, aby kontynuować historię braci Reyes i sióstr Elizondo w drugim sezonie.

18 października oficjalnie rozpoczęło produkcję drugiego sezonu „Pasión de gavilanes / ”, a wraz z rozpoczęciem nagrań pojawiły się pierwsze zdjęcia i filmy z prac prowadzonych na hacjendzie.Możemy tam zobaczyć Paolę Rey i Juana Alfonso Baptistę dających życie Jimenie Elizondo i Óscarowi Reyesowi. Aktorzy pokazali, jak bardzo cieszą się z ponownego spotkania na planie nagrań i ponownej wspólnej pracy.

„Nadal jesteśmy szczęśliwi z naszym drogim Óscarem Reyesem i Jimeną Elizondo. Dziękuję za tak wiele uczuć ”, napisała Paola Rey obok zdjęcia, na którym pojawia się przytulając Juana Alfonso Baptistę, gdy uśmiechają się do aparatu.Jak widać, wydaje się, że aktorzy nic się nie zmienili przez te prawie 20 lat. 41-letnia Paola Rey i 45-letni Juan Alfonso Baptista wyglądają identycznie, mimo że od pierwszej emisji „Pasión de gavilanes” minęło tyle lat.W tej chwili niewiele wiadomo o tym, co wydarzy się między nimi w serii. Wiadomo, że Óscar Reyes i Jimena Elizondo są małżeństwem. Czy małżeństwo przetrwało lata? Czy maja dzieci? To zostanie wkrótce ujawnione.

Drugi sezon „Pasión de gavilanes” odbędzie się 20 lat po zakończeniu pierwszej części. Wszystko zacznie się od tragicznej zbrodni polegającej na śmierci nauczyciela, co wstrząsa rodziną, ponieważ dowody wskazują na dzieci jednej z par jako możliwych winowajców, wywołując serię bolesnych wydarzeń, które ponownie wystawią ich miłość i lojalność na próbę.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź