Natti Natasha opowiada o swoim życiu w nowym serialu


' / ' jest dostępny na Prime


Dominikańska reggaetonerka jest w najlepszym momencie swojego życia, ma: sławę, międzynarodowy sukces, dziecko. Ale dotarcie do tego punktu nie było łatwe i właśnie teraz Natti dzieli się swoją podróżą ze światem.

prezentuje nowy dokumentalny o Prime,  , w którym otwiera przed kamerami drzwi swojego domu.

W serialu po raz pierwszy ujawnia intymne szczegóły ze swojego życia, na przykład spotykając się ze swoim menedżerem Raphy Pina i stając się pachworkową rodziną z całą trójką jego dzieci. Ujawnia również próby i udręki, przez które przeszła jako imigrant, kiedy przybył do Stanów Zjednoczonych.„Poniżania, dlaczego to zrobiłam, jak to zrobiłam, wiesz, nie miałam (pieniędzy) na jedzenie” – powiedziała artystka The Associated Press w niedawnym wywiadzie po angielsku.

Ale najtrudniejszym tematem do publicznego poruszenia były jej problemy z płodnością. Nie wiedziała czy będzie dość kobieca dla swojego partnera.

Mając miliardy wyświetleń na YouTube i ponad 75 milionów obserwujących w mediach społecznościowych, chciała usunąć część piętna, którego doświadczają kobiety, gdy badają swoje możliwości zajścia w ciążę. Interpretatorka „Sin pijama” i „Criminal” wyjaśniła, że chciałaaby jej fani wyszli poza jej artystyczne i doskonałe życie: „Musiałam też dzielić dziwne chwile. I to jest dla mnie naprawdę istotą ludzką”.

Powiedziała, że nie ma nikogo, kogo mógłaby osobiście zapytać o niepłodność, więc zwróciła się do blogowania, Internetu i badań.

„Mówiłam wszystkim, że chcę zajść w ciążę i nie mogę. Spróbowałam hormonów, a lekarz powiedział, że nie mogę. Nic się nie stało. Zyskałam 15 funtów w ciągu tygodnia z powodu wszystkich hormonów co jest szalone” – powiedziała.

A potem, kiedy zaszła w ciążę, ukrywała to tak długo, jak mogła, pracując nad swoim albumem „Nettividad”.

Ich córka, Vida Isabelle Pina Gutiérrez, urodziła się 22 maja. Natti Natasha powiedziała z uśmiechem, że jest dumna, że ​​pierwszym słowem jej córki było „mama”.

„Zamierzam to nagrać, powiem jej: „Proszę, powiedz mamo. Powiedz to, aby świat cię usłyszał” – powiedziała ze śmiechem. „Wspaniale jest widzieć, jak zaczyna rozwijać różne umiejętności… Samo wąchanie jej, posiadanie jej w pobliżu, wiesz, jej pragnienie twojej miłości sprawia, że ​​czuję się, jakbym miała całą miłość na świecie do zaoferowania. To błogosławieństwo”.

Sześciodcinkowa seria, obecnie dostępna na Amazon Prime, obejmuje występy niektórych z jej słynnych przyjaciół, w tym Daddy Yankee, Prince Royce i Becky G.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź