Nathy Peluso ogłasza biograficzny dokument i publikuje zapowiedź


Urodzona w Argentynie artystka podzieliła się wiadomościami na swoich portalach społecznościowych i opowiedziała o filmie, który śledzi wszystkie etapy jej kariery do dnia dzisiejszego


Argentyński piosenkarz  osiągnęła nowy szczyt popularności po ogłoszeniu, że wraz z medium muzycznym Billboard są gotowi do premiery filmu dokumentalnego o jej karierze.

Za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Instagramie Peluso opublikowała fragment pracy, która opowie o jej krokach w świecie rozrywki, od początku kariery po „Calambre tour”, światową trasę, którą obecnie prezentuje, oraz o swoich oczekiwaniach wobec przyszłość .

Nazywam się Natalia Peluso, określiłabym moją muzykę jako odważną, swobodną… Myślę, że ma wiele smaczków, niektórzy uważają ją za zbyt ostrą ” – przedstawia się artystka w teledysku.

„Jestem bardzo podekscytowana, że ​​mogę podzielić się z tobą moją historią w tym wyjątkowym momencie mojego życia” – napisała w opisie zapowiedzi.

dokumentalny wyreżyserował Alfred Marroquín, który współpracował już z takimi artystami jak Dua Lipa, Lorde i Billie Eilish a będzie dostępny od przyszłego tygodnia .

Sprawdź podgląd tutaj:


Udostępnij

Zostaw odpowiedź