Mi Fortuna es Amarte: ona jest aktorką, która zajmie miejsce Carmen Salinas


Po mocnych plotkach w końcu okazało się, że pierwsza odpowiedzialna za zagranie „Magos” w nie będzie mogła w najbliższym czasie wrócić do pracy


Ukochana Carmen Salinas nie będzie mogła wrócić do pracy, przynajmniej na krótką metę, ponieważ będzie potrzebować rehabilitacji.

W tym sensie potwierdzono, że rolę „Magos” w telenoweli wyprodukowanej przez Nicandra Díaza poprowadzi również pierwsza aktorka .Melodramat z Susaną González i Davidem Zepedą w rolach głównych miał premierę 8 listopada i już wymaga, aby ta ważna postać znów się pojawiła, gdyż Carmen Salinas zachorowała zaledwie kilka dni później i została przyjęta do szpitala w City z Meksyku. 

Ta decyzja zapadła akurat w momencie, gdy rodzina ukochanej aktorki poinformowała, że ​​nawet gdyby odzyskała przytomność, musiałaby przejść rehabilitację, która nie pozwoliłaby jej nawet na krótkotrwałą aktywność zawodową.

„Do opinii publicznej i mediów: Za pośrednictwem tego medium informujemy, że z polecenia lekarzy Pani Carmen Salinas, w przypadku odzyskania przytomności, będzie musiała przejść rehabilitację, która nie pozwoliłaby jej na pracę” , informowali w mediach społecznościowych.Poprosili również o kontynuowanie modlitwy o jej szybkie wyzdrowienie i podziękowali za wszystkie wyrazy miłości, jakie otrzymali w tych trudnych czasach.

Pod nieobecność Carmen Salinas będzie nową „Magi” w

Dowiedziawszy się, że ukochana Carmen Salinas nie będzie mogła wrócić do pracy w krótkim czasie, produkcja Mi Fortuna Es Amarte poinformowała, że ​​za postać, którą grała, będzie odpowiedzialna za Maríę Rojo.

„Produkcja Mi Fortuna Es Amarte poinformowała dziś, że pierwsza aktorka María Rojo tymczasowo zastąpi panią Carmen Salinas, aby nadać ciągłość postaci Margarity Domínguez Negrete, Magi”, można było przeczytać w oświadczeniu wydanym przez Televisa Espectáculos. .


Udostępnij

Zostaw odpowiedź