Manual para galanes: obsada i postacie przebojowej serii


i wyróżniają się w obsadzie popularnej serii Manual para gallanes.


Komedia romantyczna Pantayi stara się przedstawiać takie tematy, jak różnorodność seksualna, samodoskonalenie, integracja i machismo. 

Poznaj całą obsadę  

to Yair Palomares

Jest urodzonym mistrzem w podbojach kobiet. Jednak rozczarowanie miłosne prowadzi go do stworzenia metodologii uwodzenia, a później szkoły szarmanckiej edukacji innych. Oprócz radzenia sobie z problemami uczniów, będzie musiał także radzić sobie z własnymi konfliktami. 


jest Marianą 

Jest najlepszą przyjaciółką Yaira. Kiedy zrywa relacje z firmą marketingową, która go reprezentuje, jest jego wielkim wsparciem. 


Dolores Heredia to Antonia

Jest matką Yaira. Stara się, aby syn żył twardo stąpając po ziemi i uświadamiał sobie, co jest naprawdę ważne. 


Źródło: Grafika Google

jako Angie

Jest kobietą, która wychowuje syna i ma pewne niepewności, ale pod koniec dnia okazuje się samodzielna, odpowiedzialna i profesjonalna.  


Jonathan Islas jako Kike 

To mężczyzna, który nie wierzy w i sprzedaje w dyskotekach. Jednak przybywa do szkoły Yaira i zostaje jednym z uczniów. 


David Traslaviña to Iván 

To 40-letni mężczyzna, któremu dzięki podręcznikowi Yaira udaje się zdobyć wielką swojego życia. 


José Lombana to Pedro 

Jest jednym z uczniów, którzy przyjeżdżają do szkoły Yair Palomares, aby uczyć się nowych metod uwodzenia. Jest człowiekiem pełnym niepewności i niejednokrotnie woli nie mieć zdania. W towarzystwie udaje, że jest całkowicie bezpieczny, ale gdy jest sam, rozpada się na tysiąc kawałków. 

Sprawdź także  Zwiastun drugiego sezonu „Las Crónicas del Taco”

Martín Altomaro to Luis 

Jest pierwszym uczniem szkoły i stara się podbić Angie, byłą partnerkę i wielką miłość swojego nauczyciela. 


O czym jest

Fabuła opowiada o Yairze Palomares, mężczyźnie, który po miłosnym rozczarowaniu wymyśla metodologię podboju kobiet i postanawia stworzyć własną szkołę galantystów, by edukować innych. Jego lekcje uwodzenia prowadzone są u psiego fryzjera, jego najlepszej przyjaciółki i powiernika. 

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie postacie cierpią z powodu miłości i mają doświadczenia pełne nauki a przy tym dużo zabawy. 

Warto zauważyć, że autorami serialu są Juan Andrés Granados i Luis Gamboa, natomiast za reżyserię odpowiadają Alberto Restrepo i Alfredo Hueck. 

Ile ów ma Manual para galanes

Pierwszy miał premierę w 2019 roku i składa się z 13 rozdziałów. Natomiast druga część dostępna jest od 10 czerwca 2021 roku w Pantaya.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź