Instinto: wszystko, co musisz wiedzieć o thrillerze erotycznym z udziałem Mario Casas


Kontrowersyjna oryginalna Movistar +, , przedstawia Mario Casasa bardziej zmysłowego niż kiedykolwiek pod skórą Marco, biznesmena, który wie, czego chce i jak to zdobyć


W reżyserii Carlosa Sedesa i Rogera Guala pojawia się „”, nowy telewizyjny wyprodukowany przez Bambu Producciones dla Movistar +, który wzbudził pasje wśród fanów przystojnego hiszpańskiego aktora Mario Casasa.

I to dlatego, że Marco Mur Seco nie jest byle jakim zapracowanym i odnoszącym sukcesy biznesmenem, bo ma do czynienia z wieloma wewnętrznymi demonami.

Wszystko wywróci się do góry nogami, gdy pozna Carol, kobietę, z którą pozna swoje prawdziwe ja.

Jako ciekawostkę dotyczącą tej serii można wspomnieć, że i jego brat w prawdziwym życiu, Óscar Casas, są również fikcyjnymi braćmi.


Kto jest kim w Instinto, serialu, który w pełni wykorzystuje zmysłowość i atrakcyjność Mario Casasa?

to Marco Mur Seco

Bardzo przystojny młody biznesmen, który kieruje odnoszącą sukcesy firmą technologiczną, która ma zamiar dokonać największej premiery.


Ingrid García-Jonsson to Carolina Majó

Psychopedagog Jose, młodszego brata Marco, ale z biegiem czasu stanie się kobietą, która najbardziej mu pomoże i w której całkowicie się zakocha.


Jon Arias jako Diego Bernal

Jest przyjacielem i partnerem Mario w firmie. Dobrze ze sobą współpracują, a dowodem na to jest to, że wszystko poszło zgodnie z planem, dopóki kobieta nie stała się generatorem problemów.


Silvia Alonso jako Eva Vergara

Zmysłowy i ambitny inżynier, który przełamie równowagę osobistą oraz zawodową między Marco i Diego. Będzie dla obu zguą.


Bruna Cusí to Bárbara Robles

Dyrektor marketingu „ALVA” i żona Diego. Całe jej doskonałe życie upadnie wraz z przybyciem do firmy Evy.


Miryam Gallego to Sara Ortuño

Psycholog Marco. Czuje się od niej emocjonalnie zależny i nieustannie szuka jej wsparcia. To ona prowadzi go pośród jego zmagań z duchami przeszłości.

Sprawdź także  Yankee - Meksyk- 2019

Óscar Casas to José Mur Seco

Młodszy brat Marco i jego największy skarb. Jest 18-latkiem z autyzmem i będzie miał przy sobie kobietę, która zmieni bieg całej historii.


Jaka jest fabuła „Instinto”, erotycznego thrillera z Mario Casasem i Ingrid García-Jonsson?

Historia tej wspaniałej hiszpańskiej produkcji, która wzbudziła wiele kontrowersji, toczy się wokół odnoszącego sukcesy biznesmena Marco Mura, granego przez Mario Casasa, który jest prezesem ALVA, firmy technologicznej. Firma ta przygotowuje prototyp samochodu elektrycznego.

Choć trudno w to uwierzyć, ten wspaniały mężczyzna nie jest tak popularny i jest zablokowany emocjonalnie, że w wolnych chwilach oddaje całą swoją energię w sporcie i w klubie, w którym bywa, gdzie oddaje się erotycznym przyjemnościom i fantazjom.Ale wszystko się dla niego zmieni, gdy pozna Carol, graną przez Ingrid García-Jonsson, kobietę opiekującą się jego autystycznym, młodszym bratem o imieniu José.

Będzie kobietą, która sprawi, że wreszcie otworzy oczy i spojrzy na świat z innego punktu widzenia.

Ile ów „Instinto” ma ekscytująca Movistar +?

Superprodukcja ma do tej pory jeden składający się z 8 odcinków po około 50 minut każdy, które od 10 maja roku stały się sukcesem i mogą oglądać ją tylko osoby powyżej 18 roku życia.

Większość scen nakręcono w 2018 roku w starej fabryce broni, którą przekształcili w obiekty „ALVA”, dużej firmy, w której rozgrywa się większość scen z tego serialu, ponieważ to tam pracuje główny bohater.

Ile nagród zdobył „Instinto”?

Ta wspaniała produkcja tak urzekła publiczność, że jej bohater, Mario Casas, został nominowany do nagrody „Najlepszy drugoplanowy w serialu telewizyjnym” w 7. edycji Premios Feroz 2020.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź