Hollywood: Salma Hayek zaprezentuje swoją gwiazdę w Alei Gwiazd


Meksykance towarzyszyć będzie Adam Sandler i reżyserka Chloé Zhao


Meksykańska odkryje swoją gwiazdę w Walk of Fame 19 listopada, poinformowała w piątek Izba Handlowa .

W oświadczeniu przekazano, że Meksykance towarzyszyć będą w przyszły piątek na tej ceremonii: amerykański Adam Sandler i chińska reżyserka Chloé Zhao.

Hayek współpracowała z Sandlerem w komediach „Grown Ups / Duże dzieci” (2010) i ” Grown Ups / Duże dzieci 2″ (2013), natomiast z Zhao – zdobywczynią Oscara w 2020 roku za najlepszy i najlepszą reżyserię za „Nomadland” – właśnie wypuściła Marvela. przebój „Eternals” (2021).

była nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki w 2002 roku za „Fridę” i jest uważana w Hollywood za jedną z najważniejszych latynoskich gwiazd. Kariera aktorska Salmy Hayek obejmuje także filmy „Desperado” (1995), „From Dusk Till Dawn / Od zmierzchu do świtu” ( 1996), „Wild Wild West / Bardzo Dziki Zachód” (1999) i „Beatriz at Dinner / Beatriz na kolacji” (2017).

W 2021 była szczególnie aktywna. W „Eternals”, wielkim projekcie Marvela na ten rok, była częścią spektakularnej obsady złożonej z Angeliny Jolie, Gemmy Chan, Kita Haringtona, Richarda Maddena, Kumaila Nanjianiego i Briana Tyree Henry’ego.

Ponadto, pod koniec listopada na premierę czeka ambitny film Ridleya Scotta „House of Gucci”, w którym Meksykanin dzieli się ekranem z gwiazdami takimi jak Lady Gaga, Adam Driver, Al Pacino, Jared Leto i Jeremy Irons.

W 2021 zaprezentowała także „Bliss”, ciekawą mieszankę dramatu i science fiction, którą prowadziła z Owenem Wilsonem; oraz chuligańska „Hitman’s Wife’s Bodyguard / Bodyguard i żona zawodowca”, w której dołączyła do niej Ryana Reynoldsa i Samuela L. Jacksona. Poza aktorstwem Hayek próbowała szczęścia jako producentka w serialach telewizyjnych, takich jak „Ugly Betty / Brzydula Betty” (2006-2010) i „Monarca” (2019-2021). 

Udostępnij
Sprawdź także  Czy Dinora Rosales odżyje w 'Pasión de gavilanes 2' / 'Gorzka zemsta'? Lorena Meritano opowiada o swojej postaci

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź