Dulce María wyznała, że ​​postać „La Leony” miała dla niej wielkie znaczenie


przyznał, że znalazł zbieżność ze swoją rolą


Kilka dni temu w  Televisa postać „La Leony” została wyeliminowana z konkursu . A kto nosił ten kostiurm? Oczywiście nie kto inny jak i  Dulce María.

Po wyjściu z programu artystka wyznała, że ​​udział w tym konkursie był wyzwaniem, choć cieszy ją, że udało jej się wrócić na scenę po prawie dwóch latach pandemii. Dla Infobae RBD powiedziała również, że wahała się dołączyć do reallity.

„Dużo o tym myślałam”

„Wspaniałe wyzwanie, wyjątkowe przeżycie. Gdy mi to zaproponowali, dużo o tym myślałam, bo byłam z dzieckiem, które nie ma jeszcze roku, po pandemii i ciąży nie masz już takiej kondycji fizycznej. A z drugiej strony nie wychodziłam z domu, było kilka projektów czy testów, których musiałam po prostu odmówić w tej sprawie” – zaczęła od wyjaśnienia.

„Co ciekawe, to był też brak kontaktu z kimkolwiek, niemożność rozmowy z nikim, cały czas zamaskowana. Ta część pandemii, o której mowa, polegała na poczuciu bezpieczeństwa, ale z drugiej strony było wyzwanie, bo maska ​​była bardzo ciężka, kostium, z tyłu dodatkowe włosy. Wyzwanie, ale miało to związek z muzyką, śpiewem piosenek, byciem na scenie, a z ciężarem kostiumów, było wiele rzeczy, których nie mogłam zrobić – powiedziała.


„To dla mnie miłe ”

Jednak było coś, co sprawiło, że dała się złapać w swoją postać, ponieważ zrozumiała cechy lwicy i porównała je do swojego życia. Lwica została wybrana spośród żyrafy i ślimaka, a Dulce opowiedziała, co jej się w niej najbardziej podobało.„.., ponieważ lwica ma dużo siły, jest tajemniczym zwierzęciem walczącym o przetrwanie, chroni swoje młode i swoją dumę, chroni swoje lwice. Oznacza to dla mnie piękne rzeczy, w rzeczywistości właśnie przeczytałem książkę zatytułowaną  Przebudzenie lwicy”.

Wyjaśniła też, że ciężko było wrócić do projektu i spędzać tyle godzin poza domem, mając małe dziecko: „Zmusiło mnie to do usunięcia pazurów 'lwicy'. Najtrudniejszą rzeczą było oddzielenie się od dziecka, bo to po raz pierwszy musiałam oddzielić się od mojego dziecka, ponieważ musiałam chodzić na próby, nagrania studyjne, wiele rzeczy, to właśnie to wyzwanie uczyniło nas silniejszymi.”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź